Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska almos edényét hol...

A macska almos edényét hol mossátok ki, amikor takarítjátok? A fürdőkádban? Vagy hol?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőkádban. Berakom, feltöltöm domestosos vízzel és hagyom állni kicsit. Aztán kiöntöm a vizet, domestosos szivaccsal átmosom, megint áll, és utána öblítem le. Természetesen a peremét és a lapátot is ugyanígy takarítom ilyenkor. Nem tartom veszélyesnek, mert általában akkor csinálom meg, amikor a fürdőt takarítom és úgy ütemezem, hogy utána az egész kádat kidomestosozom.
2012. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
udvar, kinti kuka, kinti csap...
2012. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen, nyáron ok a kinti csap, de most el van zárva. és gondoltam, hogy a panelos macskákat is takarítják valahogy, ahol nincs kinti csap.

Köszi, Első! Én is így csinálom télen, bár egy kicsit zavar, hogy ugyanabban a kádban mosom a macskasz*rt, ahol fürdök :)

2012. jan. 7. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez ennyire zavar akkor fogd a slagot és a fürdőből vezesd ki a vizet. És lám kinnt is van víz...
2012. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha macskasz@ros a tálca, akkor lehet, hogy másféle almot kéne használnod, nem? Ha elég vastagon feltöltöd alommal a tálcát, akkor sem a pisi, sem a kaki nem jut el az aljáig (plusz ez utóbbit ugye az ember ki is szedi rendszeresen), így maga a fertőtlenítés is tulajdonképpen egy megelőző művelet. Macskasz@rt nekem se lenne gusztusom belemosni a kádba :S

Ja, amúgy megoldás az is, ha kiviszel egy vödör jó meleg vizet az udvarra, és azzal mosod el a tálcát.

2012. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a többszöri vízváltást beleöntöm a wc-be, és a domestosos átöblítés után teszem a kádba az almosdobozt lezuhanyozni.
2012. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Én hypót öntök bele, WC kefével kisikálom, feltöltöm vízzel, még egyszer sikálom és kiöntöm a WC-be. A szélét hypós ronggyal áttörlöm és kívülről is áttörlöm a dobozt. WC papírral szárazra törlöm az egészet és kész. Eleinte Domestost használtam, de rájöttem, a hypo ötödébe kerül és hatásában ugyanaz.
2012. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén kinti csap, kinti mosás. Most, hogy el van zárva, kiviszem a meleg vizet és a többit, és kinn mosom ki.
2012. jan. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!