Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicámmal?...

Mit csináljak a cicámmal? Egyfolytában nyávog, nem bir felegyenesedni, a fejét meg csak egyik irányba tartja. Mi baja lehet? Olyan, mintha a nyaka fályna! Ja, meg már egy pár hete köhög sokat.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamit lenyelt.

Miért nem viszed orvoshoz? (állatkínzás úgy hagyni!)

2012. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért van ennyi buta kérdező??? Honnan tudjuk? Vidd már orvoshoz azt a szegény cicát!
2012. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Sürgősen vidd orvoshoz!!! Még régebben hallottam, hogy van egy macska betegség (halálos) és az elsődleges jele az ha a nyakát elfordítva tartja... Nem 100%-ig vagyok benne biztos de nagyon gyorsan vidd el orvoshoz :/
2012. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
8%
vagy nézz utána a neten hogy mit tudsz csinálni :/
2012. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Na látod ha nincs pénzed akkor minek neked macska?? Úgy kell állatot venni, hogy legyen pénz ha ilyen történik!
2012. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy vidd orvoshoz SÜRGŐSEN!!!
2012. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nyávog, mert fájdalmai vannak. Szenved.

Nem értem, hogy tudod csak nézni?

Ha budapesti vagy, hívd fel: www.boxivet.hu-n megalálod a mobilszámát a dokinőnek. Nagyon rendes. Sokszor fizettem nála én is később.

Mellesleg ha megfogod és leviszed a legközelebbi rendelőbe, el fogják látni. biztos, hogy meg tudod beszélni az anyagi részét.

Az állatorvos nem azért lett állatorvos, hogy a pénz miatt szenvedni hagyjon egy cicát.

Most azonnal fog meg, és vidd le. Megmentheted az életét!

Gondold el mi lenne ha Te lennél így, és nem hívnának mentőt a körülötted lévők, akiktől FÜGG AZ ÉLETED, mert nincs pénz..

2012. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy van a cicád?

2012. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!