Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen játékokat vegyek a...

Milyen játékokat vegyek a macskámnak?

Figyelt kérdés
Szereti a dolgokat lökdösni, gurigatni ezért gondoltam veszek vmilyen labdát meg egy macskamentás egeret, viszont szeretnék valami kreatívat is ami megdolgoztatja szellemileg is. Tudnátok ilyeneket mondani? És hol tudnék macskamentás egeret vagy őrölt macskamentát venni olcsón?
2012. jan. 17. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
LEGO Duplo
2012. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Piacon lehet kapni kulcstartóra való lézert. Az enyém egyszerűen imádja kergetni a piros pontot és nem fárasztó játszani vele egy félórácskát. Jókat szoktam nevetni rajta. Teljesen bekattan tőle, még a plafonra is utána akar menni :D
2012. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fressnapf...nálunk a cérnaguriga,meg az alu-golyó a nyerő.míg kicsi volt a régi harisnyámba tömtem szivacsot meg macskamentát,azt gyilkolászta naphosszat.ha szellemileg akarod dolgoztatni,beszélj hozzá sokat és játssz vele,esetleg,ha hajlandó rá, trükköket is taníthatsz neki
2012. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Titkos Név válasza:
Örülök hogy ennyi állatbarát ember van!! Válaszoljatok a macskás kérdésemre. Főleg te Anita lécci :D :D
2012. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!