Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól lehet fürdetni a...

Mikortól lehet fürdetni a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Hárok hetes cicáimat én nevelem . Törölgetem őket nedves vattával de nem az igazi! Megfáznak a fürdetéstől ?
2009. máj. 27. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne fürdesd öket és ne is törölgesd

de amugy nem fáznának meg ilyenkor nyáron nagyon meleg van

de nem kell fürdettni, lemossák magukat

2009. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Három hetesek ! Még nem mosakodnak az anyjuk pedig meghalt mikor 4 naposak voltak !
2009. máj. 27. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mosdatják magukat, nem kell félni

esetleg kis nedves papírzsepivel lehet őket törölgetni, de azt sem azért, hogy tiszta legyen, hanem mert tetszik nekik. az enyémek nagyon örültek mikor a zsepivel "nyalogattam" őket - legalábbis ők így érezték, doromboltak egyfolytában.


Egyébként lehet fürdetni a macskákat, kiskoruktól, akkor hozzászoknak. egyes macskák még szeretik is a vizet. De vigyázz, hogy a fülébe ne menjen víz, és nehogy megfázzon!!!

2009. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

a macskákat NEM kell fürdetni, legfeljebb ha kinti cica és nagyon koszos, és azt is csak felnőtt korban!

majd megmosakszanak maguktól, ha nagyobbak lesznek, ne aggódj. langyos vizes vattával törölgetheted őket, az anyukájukra emlékeztet.

2009. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Eszedbe ne jusson megfürdetni őket. A felnőtt macskákat sem füröszteni, hisz ők tisztálkodnak, kivétel ha valamibe beleesnek vagy ilyesmi. Megfázna a kiscica. A macskák bőre nem bírja a vizet, mert nagyon vékony, hamar elázik.
2009. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Még csak az kéne, hogy megfürdesd. Megáll az ész.
2009. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne fürdesd meg őket, a nedves vatta egyenlőre elég.

De, ha felnevelted őket, akkor jól csináltad, az elején az ürüléket ki kell simogatni belőlük, mert egyedül nem tudnak üríteni. Most már megy, de nincs aki pucolja őket. Marad a nedves vatta, Utána töröld át szárazzal is őket, hogy ne fázzanak meg.

2009. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg meg lehet fürdetni óvatosan, de nem érdemes. Én nedves ronggyal törölgettem a pici cicát 4 hetesen, és pár nap múlva már magától mosakodott. Nagyon édes volt!!
2009. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Igenis vannak olyan macskák, amelyek szeretik a vizet, pl a don sphynx macskák. Meleg vizes kádban imádnak pancsolni! lsd youtube...
2009. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2009. máj. 27. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!