Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki akarjuk engedni a kiscicáka...

Ki akarjuk engedni a kiscicákat a garázsból, nem mennek el a háztól?

Figyelt kérdés
4 hónapos macskákról van szó, egy hete hoztuk őket el a régi gazdájától, azóta a garázsban vannak. Elmenekülnek, ha meg akarjuk őket simogatni, vagy ha túl közel megyünk hozzájuk. Viszont van nekik egy dobozuk, amiben pihennek, alszanak, és abban meg engedik magukat simogatni és dorombolnak is. Félünk attól, hogy ha kiengedjük őket az udvarra, akkor elmennek örökre. Szerintetek?
2011. okt. 29. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát elmenni biztosan nem. Az én cicám (amint hoztuk) rögtön a kertben és a házban is lakott (ezt macska ajtóval oldottuk meg) és nem ment el, mert mért menne el a háztól, ha az az otthona és ott kap enni?? Egyébként furcsa, hogy nem engedik magukat simogatni, ilyen nemigazán szokott lenni... De szerintem kiengedheted, nem hinném hogy elmennek!

2011. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mennek el.Legyenek hozzátok szokva,szeressen titeket,és ott fognak maradni.Ha elmennek,visszajönnek.:)
2011. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!