Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ismeri valaki az Ssscat...

Ismeri valaki az Ssscat macskariasztót? Mi a véleményetek, tapasztalatatok róla? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

2012. jan. 23. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
tapasztalatom szerint SEMMIT.így,nagybetűvel.mi a tapétakaparásról akartuk leszoktatni ezzel,hát nem jött össze.se a vizipisztoly,se egyéb.egy idő után ráhagytuk,,ő meg abbahagyta,miután látta,hogy nem bosszant.
2012. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én arra szeretném használni, hogy az ajtón ne menjen ki, nem szeretném, ha elszökne! Erre mi lenne a legjobb megoldás?
2012. jan. 23. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis étellel szoktasd rá a marad parancsra. :) Ugyanúgy kell mint a kutyusoknál. Ha nagyon ki akar menni, a hámon sétáltatás kipróbálását ajánlom. :D

A mi cicáink bárhova mehetnek, igaz, hogy udvaron laknak, de füttyszóra jönnek. Ezt bárhol meghallják. :)

2012. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kis türelemmel meg tudod neki tanítani az "ül, marad" parancsot. Nálunk ez bevált.
2012. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként hámon ki szoktam vinni, hogy azért mégis legyen kint is! :) Hogyan tudnám őt megtanítani? Azt is meg tudom tanítani, hogy az az ajtó számára tabu? Sokszor ott áll az ajtóban és ahogy nyílik futna is ki!
2012. jan. 23. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy kezdtük, hogy visszafordítottuk az ajtóból, kicsit megtoltuk a hátsóját és megvártuk, míg visszamegy a szobaajtóig, akkor mondtuk, "maradsz". Mikor ez már működött, a következő a "maradsz, leülsz" volt. És szépen leül, nem akar kirohanni. Persze, kívülről ez nem kivitelezhető, így befelé lassan nyitjuk az ajtót és lábbal toljuk visszafelé. Mi is sétáltatjuk.
2012. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezeken a képeken le vannak írva a trükkök:

[link] - ül


[link] - marad


remélem segíthettem :)

2012. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Megpróbálom megtanítani, de még elég kis bolond, játékos! De gondolom egy kiscicát könnyebb megnevelni!
2012. jan. 24. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
persze, sokkal könnyebb :D nagyon aranyos lehet :)
2012. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!