Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 4 és fél éves cicánk,...

Dakota4 kérdése:

Van egy 4 és fél éves cicánk, fél éve van nálunk. Kb.1 hónapja elkezdett bekakilni úgy, hogy eddig teljesen szobatiszta volt. Mostmár időnként be is pisil. Az hozzátartozik a törénethez, hogy babát várok. Lehetséges, hogy féltékeny?

Figyelt kérdés

2012. jan. 25. 13:24
 1/9 csiperkee válasza:
Valoszinüleg igy probálja meg fel hivni a figyelmedet törödj vele kicsit többet és talán elmulik:)
2012. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az alommal minden rendben van? nem volt másik helyre tétel vagy alom fajta váltás?
2012. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Nem tudom, hogy változhatott meg a macska viselkedése, de az alommal lehet összefüggésben.
2012. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én cicám eddig mindig akkor csinált ilyet,ha valami nem tetszett neki az almában. Pl. nem vettük észre,hogy maradt benne egy bogyó és ott bűzölgött elásva.. Vagy esetleg még azt kéne megfigyelni,hogy amikor takarítjátok az alomtálcát,nem marad-e valami vegyszerszag utána. Lehet,h a finom orra érez vmit,ami nem tetszik neki mostanában. Sajna sokszor nem lehet kiküszöbölni,hogy máshová csináljon.:S Ahhoz kb. őrt kéne állni a tálcánál.
2012. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az alom rendesen van takarítva,vegyszer nem éri.A tenyésztő is ezt mondta,nem tudjuk mi lehet.Egész nap dédelgetem,ha ennél többet foglalkozom vele,ki kell lépnem a munkahelyemről...
2012. jan. 25. 16:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Olvastam másnál is,hogy van ilyen probléma,állítólag ha egyszer félre megy,utána mindíg félre fog.Pedig domestossal próbálom a szagot eltűntetni,hogy ne érezze.
2012. jan. 25. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:
A Domestost sürgősen felejtsd el! Annak az egyik összetője feromon szagot éreztet a macskával, ami nemi hormon. Azért jár vissza. Inkább ecetes vízzel mosd fel és spricceld meg levendulaolajjal, egyiket sem szeretik.
2012. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egészségügyi oka is lehet akár, erre nem gondoltál?
2012. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem is valami egészségügyi gond lehet. amikor ilyet csinál a macska, valamire fel akarja hívni magára a figyelmed általában.


én is domestost használok és semmi gond nem volt soha. milyen fajta?

2012. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!