Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kiabál velem a macskám...

Miért kiabál velem a macskám napok óta?

Figyelt kérdés
Mikor hazaérek,éles és hangos,hosszú nyávogásokat ejt meg,és néz rám félig eltátott szájjal meg nagy szemekkel. Mostanában szoktam más cicákat is simizni,lehet azért? Sok más cicát ő eddig nem látott,szobacica. De valahogy nem értem, máskor is volt ilyen,mégse kajabált így sose!
2012. jan. 26. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ivarérett lett és kandúr azért csionálta én most fogom ivartalaníttatni.
2012. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő egy ivartalanított kislánycica, több mint egy éve van velem.
2012. jan. 26. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, hogy mikor hagyja abba. Ha simogatod? Ha játszol vele? Ha enni adsz neki?
2012. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem sziámi cica?
2012. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sima házicica
2012. jan. 26. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Változik ő is. Örül, hogy hazajöttél és elég érdeklődőnek tűnik a leírás alapján. Egy kis tutujgatásra vágyik.

Elvan otthon egyedül vagy sír utánad?

Nekem egy 8 éves cicám van évekig normális volt most kezd megkergülni.

Egész álló nap nyafog, nyavalyog, kiabál sőt néha elég erőszakosan ránk vakkant, hisztizik, nyekeg-nyökög ha rászólunk, mindig visszadumál.

Pedig szépen tartjuk. Játszok vele, de csak rövid ideig köti le, ölelgetni nem lehet, sose szerette, érdekes csak este jön oda az ágyba, akkor bújik, dorombol, kedveskedik. Megszokta, hogy ebéd után anyu bevonul a szobájába és ő megy vele, odabújik a combjához és alszik.

Mostanában anyu sokszor ül nálam a számítógép előtt, mert állást keresek, ráadásul nálam hűvösebb van ő meg menne a másik szobába. Sokáig tart míg lehiggad és odafekszik mellénk.

Ettől függetlenül is mindig láb alatt van és mindig mondja a magáét. Néha rettentő erőszakos valósággal kiabál. Nem beteg, mindent megkap, szeretgetjük nem tudom mi van vele, lassan egy éve elkezdett átváltozni házi szörnnyé. A macskák vajon klimaxolnak? Habár ő ivartalanított nőstény. Persze az is bejátszik, hogy télen zárva az ajtó nem tud ki-be mászkálni, mint nyáron, ez idegesíti de ilyen régen is volt. Jött a hideg, pár hétig hisztizett aztán feladta. Most nem. Na mindegy úgyis viszem oltatni pár hét múlva majd rákérdezek a dokinál.

2012. jan. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!