Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha két cica együtt nő fel,...

Ha két cica együtt nő fel, szeretni fogják egymást?

Figyelt kérdés

Mindig tetszett, ha két macska olyan jó kapcsolatban van, hogy mosdatják egymást, együtt alszanak stb.

Úgy hallottam, ha kölyökkoruktól együtt vannak a macskák, nagyobb a valószínűsége, hogy felnőttként is kedvelni fogják egymást. Szerintetek ez igaz?

Esetleg van valakinek tapasztalata együtt felnevelt cicákról?

A nemük számít valamit ebben?



2012. jan. 26. 21:40
 1/2 Tom mester ***** válasza:
Ez így van. A nemük nem sokat számít. Jól kijönnek majd egyméással. De az sem baj ha az egyik kicsit idősebb.
2012. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kandúrom 1 éves volt amikor hoztunk mellé egy 2 hónapos nőstény cicát. Az első 2-3 napban nagyon feszült volt köztük a levegő, érdekes módon a kandúr rettegett a picitől. Utána megbékéltek, imádják egymást. Összebújva alszanak, mosdatják egymást, rengeteget játszanak, birkóznak. Szerintem a nemük nem lényeges, több ismerősöm tart egyszerre több macskát és általában szeretik egymást. Amit megfigyeltem az ismerőseim körében, hogy a perzsa cicák valahogy kevésbé barátkozósak, de az is lehet, hogy tévedek. :)
2012. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!