Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet azt a problémát...

Hogyan lehet azt a problémát megoldani, amikor egy lakásban kandúr (jelölős) cica és pici baba lakik együtt?

Figyelt kérdés
Bármikor jelölhet a cica, és a baba meg mászik!
2009. aug. 27. 10:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Ivartalanítás :) hogyha ivartalanítod, utána nem fog jelölni, de addig folyamatosan
2009. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

Én a helyetek ben már régen ivartalanítottam volna, engem is zavarna a jelölés, baba nélkül is.

Tehát ivartalanítás.

2009. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen már hiába ivartalanítod! Eddig meg azért nem, mert sok negatív dolgot olvastam róla! Tudom különböznek a vélemények, ebbe nem is szeretnék ezért belemenni...! Szeretnék olyan emberekkel beszélni akik ebben a helyzetben vannak, nem hiszem, hogy egyedül lennék! Amúgy szobába, konyhába nem jelöl csak a fürdő, wc, bejárati ajtó elé!
2009. aug. 27. 10:18
 4/26 anonim ***** válasza:
56%

Ha idős, akkor is van esély, hogy leszokik róla, bár valóban nem biztos már.

Másban segíteni nem tudok, nem is ismerek olyat akinek nincs ivartalanítva a lakásban tartott kandúrja.

2009. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Csak az ivartalanitast tudom javasolni, de ha ennyire nem akarod, akkor domestos, bar megvan ra az esely, hogy a buzt sose tunteted el :(
2009. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem a szagán van a hangsúly, hanem azon, h ha ugye az ember nem veszi észre időbe, a baba találja meg mászás közben! Persze megoldható, h nem engedem egyedül az előszobába, de azért mégis..
2009. aug. 27. 10:59
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

hát ha az ivartalanitás az egyetlen megoldás, még ha nem is vagy benne biztos, hogy ettől nem fog jelölni, akkoris érdemes elvégeztetni.

Nyilván ha nem akarod, hogy a babát találja el, akkor tegyél is meg mindent érte, vidd ivartalanitani.

2009. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Az ivartalanításon kíül sajnos nincs más megoldás. Ivartalanítás után egyébként csak nagyon ritka esetben jelölgetnek addig, amíg a hormonműködés le nem áll. Vagy abban az esetben, ha rosszul műtik, ezért kell a jó doki, aki egyébként is az ivartalanítás mellett van.

(tudom, hogy nem akarsz belemenni, de én el nem tudom képzelni, hogy mi negatívuma lehet egy ivartalanításnak...)

2009. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

Bizony, nincs más lehetőség. Az a helyzet, hogy az ivartalanítás-nem ivartalanítás témában a rossz oldalt választottad!

Ezt bánhatod Te, a családod, és akár sok száz- a kandúrodtól született- kiscica, aki ez miatt feleslegesen született, utána kínlódott, éhenhalt....stb. nem részletezném.

És ezt sajnos bánja az oldalakat látogató sok-sok igazi állatbarát is!

2009. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Egy kiscica sem született tőle!
2009. aug. 27. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!