Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskafajta illene hozzám?

Milyen macskafajta illene hozzám?

Figyelt kérdés
Mindenképpen rövidszőrűt szeretnék. Először a sziámira gondoltam, mert külső kinézetre is tetszik, de azt hallottam, meg youtube-on is láttam, hogy elég hangos és "követelődző". Emiatt most kicsit megijedtem, nem tudom, a barátom mennyire békülne ki vele, mert ő alapból nem igazán szereti a macskákat. Bár tudom, hogy egy "nyugodtabb" típust elviselne ő is. Nekem eddig házimacskáim voltak, de most szeretnék egy fajatisztát. Nektek milyen cicátok vannak, és hogyan tudnátok őket jellemezni?
2009. máj. 29. 15:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nekem az abesszint dobta ki, éd bár az is nagyon tetszik, de valamiért hát nem tudom... Elég tanácstalan vagyok! :(

Egyébként fenn vagyok a www.unitedcats.com oldalon, ott is rengeteg cica van. De már ott tartok, hogy nem tudom, milyet válasszak! Főleg a sziámiak és a keletiek tetszenek, de ez a kinézet. Valójában mindegyikért odavagyok. Lehet még a végén egyszerűen örökbe fogadok egy gazda nélküli cicát! :P

Ja és azt még nem mondtam, hogy mindezt külföldön szeretnénk, mert hamarosan kimegyek a barátom után és ott fogunk élni. Szóval ez még a jövő zenéje...

2009. máj. 30. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!