Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen furcsák a macskák?...

Miért ilyen furcsák a macskák? :D Lent.

Figyelt kérdés

Van egy tipikus nézésük a cicáknak, amikor leülnek és néznek perceken keresztül. Az enyém mindig ezt csinálja, leül és addig néz amíg el nem álmosodik aztán meg elalszik. De minden macskám ezt csinálta, hogy megállás nélkül nézett. :D

Aztán meg azt bírom még a mostani cicámban, hogy a wc-be jár vizet inni. Másnak is csinált már ilyet a cicája?


2012. jan. 28. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a bidére jár.Meg kell neki engedni, hogy csak éppen csordogáljon a víz. Ha meg csak cseppen, el akarja csípni. Kipiszkálja a tömítőt, és kémleli, hogy mi lehet alatta.

A miénk is alszik egész nap, éjjelre meg éled:))

2012. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen természetes, hogy ilyeneket csinál a macskád, nekem is volt már sok, szóval akkor megtapasztaltam ezeket én is... De lehet, hogy azért ül csak ott és aztán elalszik, mert unatkozik, és nem tud mit kezdeni magával. Játssz vele egy kicsit, az én macskáim pl sokkal "boldogabbak" voltak utána...! ;)
2012. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ja, és az én macskáim nem ittak a wc-ből egyébként. xd:D


[2. válaszoló.]

2012. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy szoktam vele játszani, hogy csikizem vagy pedig elkezdem kergetni akkor amikor fel van pörögve.
2012. jan. 28. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!