Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicusom, mi lehet a baja?

Beteg a cicusom, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Tehát, kb. fél éves cicáról van szó(pontosan nem tudom mert örökbe lett fogadva) tegnap reggel óta nem eszik és nem iszik, eléggé vékony lett és mintha gyengülne is. 17:00kor viszem a dokihoz, de azért izgat, h ha esetleg más kedvencének is volt hasonló baja, leírná h mi lehet? és vészes v nem?

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jan. 30. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez annyi mindentől lehet, hogy erre így nem lehet mit mondani. cicák mivel beszélni nem tudnak ugye, legjellemzőbb bármi bajuk van hogy nem esznek.
2012. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én cicám is ezt csinálja.Nagyon aggódok érte.Holnap visszük adokihoz.Nektek mit mondott az orvos?Rendben van már??
2012. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi csak nem voltam gép közelben.

Igen rendben van, doki nem mondott semmit csak benyomott neki 4szurit. Másnapra már jól volt.

2012. febr. 11. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!