Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy büntessem meg a 4 hónapos...

Hogy büntessem meg a 4 hónapos macskámat, ha nagyot harap?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Szólj rá hangosan (és dühösen), hogy nem szabad.

2. Nem kell bántani, de határozottan lökd el magadtól és utána még hagyd is ott egyedül.

A macskák igen intelligens lények, a tied is rá fog jönni az összefüggésre, _ha_ következetesen csinálod.

2012. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csillámzebra válasza:
Én macskákkal nőttem fel és elég sok kiscica volt az életemben.Mivel még csak 4 hónapos ezért talán csak játszani akar veled.Az én macskáim is szoktak ilyet csinálni mikor picik és ilyenkor megsimogatom vagy eljátszok vele.Gyakorolja az életet a kezeden XD Ha meg épp nincs jókedved akkor hagyd ott és ne vegyél róla tudomást
2012. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon rossz és karmol, harap nekem ami bevált, az ha ráfújok. Kicsit lehet, hogy furán néz ki, de az anyamacskák is ezt szokták csinálni, nekem mindenestre bevált :-),bár szerencsére nagyon ritkán kell alkalmaznom.
2012. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem lehet ráütni?
2012. jan. 30. 21:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, attól csak még jobban bevadul.
2012. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
szerintem egy picit ráüthetsz a fenekére:) attól nemlesz baja és réjön hogy ezt nem szabad
2012. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne üsd a cicát, mert azzal csak elrontod a kapcsolatodat vele. Okos és érzékeny állat; egyetértek a fentiekkel, elég ha ráfújsz/otthagyod...
2012. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyakbőrénél nagyon picit figyelmeztető jelleggel megrántom, hogy elég! Állatdoki javasolta, bevált. Szerintem ütni nem szabad csak agressziót vált ki.
2012. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem ha megkarmol vagy megharap, akkor minimum felordítok, akkor kicsit megijed, de általában utána ugyan úgy simogatom mint eddig. Nem kell verni, hiszen ő ezt játékból csinálja!
2012. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Az én macskám is nagyon harap. Olyankor rákiabálok és abbahagyja.
2012. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!