Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a macskatápokról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 30. 20:09
 1/9 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha ezek közül kell választani én a harmadikat választanám. Abból napi 11 gramm elég 4 kilóra, míg a másik kettőből 60-100 gramm szükséges. Ezt azt jelenti, hogy a harmadiknak elvileg 6-10-szer legmagasabb a tápértéke. Az már azért valami.
2012. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kategóriások talán a fiesta kicsit lejjebb van.
2012. jan. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam inkább a multifit.
2012. jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem multifit és aból is a junior mert annak nagyobb a hústartalma és a cicád imádni fogja:) én is azt veszem mert az adott kategóriában ezt szereti a legjobban:)
2012. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy van, az utolsó hozzászólóval értek egyet. Multifit Junior! (pedig már felnőtt a macskám)
2012. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És felnőtt cicának mennyit adjak a MultiFit Juniorból?Azt olvastam hogy a junior kajákban több a fehérje és a cicus ivartalanítva van.Nem fog elhízni?
2012. febr. 6. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem mérem. Kiteszem elé a teletálat, aztán utántöltöm. Annyit eszik, amennyit akar. Nem hízott el, mozog eleget. Akkor gáz, ha nincs lehetősége eleget mozogni.
2012. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lakásban tartott cica,de szoktam játszani vele,szóval mozog.És még fiatal,1,5 éves.
2012. febr. 7. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
a multifit junioros vagyok! az én cicám is sozbacica és annyit kap amennyit csak szeretne:D ha látom hogy elfogyott adok neki egy marékkal:) nem hízott el tőle:) nagyon sokat mozog még itt a lakásban is:D
2012. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!