Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mintha hallucinálna a cicám,...

Mintha hallucinálna a cicám, folyton harap és támad de csak a karom. Miért?

Figyelt kérdés
Épp rajta van a "bangúrozás" de eddig amikor ilyen volt, csak nyugodtan eltopogott és murrogott, de most mintha hallucinálna, támadja a bal karom a vállamtól az ujjperceimig, nem tudom leállítani. Már ki kellett zárnom a szobámból mert úgy vérzek mint akit megkorbácsoltak. Egyébként egy nagyon békés szobacica volt eddig. Ő az első lány cicám. Most lesz két éves.Valaki meg tudja mondani, hogy mi lehet lehetséges ok? Eléggé megrémített a viselkedése.
2012. jan. 31. 00:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Közben teljesen olyan, mintha valamit oda képzelne, én ilyet még nem láttam...teljesen üveges lesz a tekintete kitágul a pupillája, rámtámad, azaz a karomra, izomból harapja, aztán elengedi és nyalogatja. És ez ismétlődik :/
2012. jan. 31. 00:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Bedilizett! Állatoknál is van idegbetegség.
2012. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

[link]

Új növény, vegyszer, ultrahangos egérirtó, stb. került-e a háztartásba a napokban? Mérgezésre vagy fertőzésre gyanakszom. Vidd el dokihoz...

2012. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmmi ilyesmi nem került hozzánk, ami van vegyszer elzárva tartjuk...most megint tök normális a cicám, csak topog és murrog, semmi jele a tegnap esti "kirohanásának"
2012. jan. 31. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez mekkora hülyeség, már bocsánat :D

Szimplán kislány, és működik a hormonháztartása.

2012. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja igen...2 évig semmi ilyen megmozdulás most meg bevadul nem kicsit ááá nem fura, egyébként voltam vele orvosnál, és hormonzavart állapítottak meg....igen hülyeség kedves kommentelő, ismerem a macskám...
2012. febr. 4. 08:35
 7/8 anonim ***** válasza:

A válaszokra gondoltam, sejtettem, hogy nem magától találod ki, hogy miket művel. És mint látod, igazam volt.

Lehet ivartalanítani kéne. Mit javasolt az orvos?

2012. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Konkrétat még nem mondott, egyértelmű hormonzavar, de még nem jött meg az eredmény. Két választásom lesz, ha beigazolódik, vagy gyógyszerezni kell, vagy kimiskároltatni...én az utóbbit fogom választani, nem szivesen gyógyszerezném, ha van más megoldás!
2012. febr. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!