Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lett ilyen rosszcsont?

Miért lett ilyen rosszcsont?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1-2napban teljesen megváltozott a macskám és eléggé rosszcsont lett..már 2x lepisilte az ágyakat meg felborította a szemetet és folyton szedi szét a bútorokat..pedig korábban rászoktattam rendesen az alomra is és a kaparófára is!és játékai is vannak meg játszani is szoktam vele. Sokat nyafizik az átlaghoz képest és nem értem miért tört rá ilyen anarhia hullám:D
2012. jan. 31. 10:54
 1/3 anonim válasza:
Mennyi idős?:D Nekem is van cicám ő most 7hónapos és ő is most éli virgonc kis korát.:D Ne idővel benő a fejelágya.:) Van egy másik macsekom is ő most 7éves ő is nagyon virgonc volt mikor fiatal volt de benött a fejelágya..:D
2012. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
9-10hónapos alapvetően hiperaktiv cicus de nemvolt még ilyen rosszcsont szóval ezért nem értem..jó néha néha felborította a kukát vagy a virágokat de egy héten 1x...mostmeg egy nap alatt annyit csinál mint máskor egy hét alatt
2012. jan. 31. 17:10
 3/3 Mailerdeamon ***** válasza:
Azért is változhatott meg, mert most lett ivarérett. Az ivartalanítás segíthet.
2012. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!