Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kan (dúr) -os lett vajon a...

Kan (dúr) -os lett vajon a macskám?

Figyelt kérdés

1 db macskám van, kandúr, most volt 1,5 éves. Minden este feljön az ágyamra elkezd "ordítani" ha hozzá akarok nyúlni megharap, és ilyen pisilő ülésben van de tegnap észrevettem h tolja előre a seggét is. Meg ott fekszem és hirtelen ráült a fejemre, alig bírtam lelökni. Eddig azt hittem h fáj vmije, de összeállt a kép h szerint kan(dúr)-os lett.

Szerintetek?


2011. dec. 23. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha ivartalaníttatod. Megelőzhetsz egy csomó betegséget + nem büdösíti össze a lakást + segítesz a menhelyi cicáknak.
2011. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tenyésztésre van véve :/
2011. dec. 23. 12:18
 3/9 A kérdező kommentje:
fedeztetek vele, törzskönyvezett, oltott, féregtelenített, rendszeresen kiállításra jár, és szűrve van...
2011. dec. 23. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért is kérdés a kérdés?
2011. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy a kandúros viselkedés miatt csinálja-e ezt? Nem a tenyésztésre vonatkozik.
2011. dec. 24. 09:14
 6/9 A kérdező kommentje:
1 macskám van nem vagyok tenyésztő.
2011. dec. 25. 05:00
 7/9 anonim válasza:
Hát igen ez KAN-os lett! Nem pedig kandúros!
2012. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kant kutyára mondják és a dúr zárójelben van...
2012. jan. 6. 17:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hinnem.

Ha nem beteg, ez nem igazan kandur problema.

Tipikusan az lenne az, ha ossze vissza jelolne (de errol nem irtal), ez inkabb viselkedesei, dominancia problema.

Elso korben, ne hagyd, hogy felmenjen az agyra, mivel az a te privat teruleted.

Fontos fgyelembe venni, hogy az allatoknal az, amit "kangorcsnek" neveznek, az esetel 95%-aban viselkedesi problema, nem fugg ossze a szaporodasi kenyszerrel.

Szoval, azt kell irnom, hogy nem, nem kanos, hanem nincs rendesen a helyere teve erosorrendben.

Kezdve ott, hogy egeszseges macska (nemtol fuggetlenul) nem haraphatja meg a gazdajat. Szoval, nezesd meg, hogy minden rendben van-e vele (es vagasd le a kormeit).

Es utanna picit neveld meg.

2012. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!