Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után a kandúr...

Ivartalanítás után a kandúr cica mikor mehet ki?

Figyelt kérdés

Van az én ivartalanított lány cicám, ő szoba cica, és 1 hónapja befogadtunk egy fiú cicát, ideszegődött hozzánk, nekünk meg nem volt szívünk elküldeni, aki viszont kint él az udvaron. Szeretnénk őt is ivartalanítani, csak azt nem tudom, hogy ivartalanítás után mennyi időt kellene a lakásban töltenie. Mert a lány cica nem tűri meg a kis öcsit, tehát elég problémás lenne behozni a másik cicát a lakásba.Az orvosunk reggel 8 körül ivartalanít, van valami ötletet, hogy h kellene kivitelezni a dolgot, hogy mindkét cicának jó legyen, és nem legyen semmi probléma?

Köszi


2012. febr. 1. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én macskám addig volt bent amíg el nem múlt nála az altató hatása rendesen. Legfeljebb egy nap. Amúgy nem tudom miért kell túlbonyolítani. Egyszerűen különzárod őket és kész. Akár egy hordozóba, akár egy másik szobába. Nehogymár a macska irányítson. Különben nem gondolom, hogy egy alvó macskán fog a másik piszkálódni.
2012. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Aznapra boxnyugalom, másnap reggel már kiengedheted. Egyébként megérné megpróbálni összeszoktatni őket, nem egy ördöngösség.
2012. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az összeszoktatáshoz írnál néhány ötletet? hátha van, amit még nem próbáltunk, mert az eddigiek elég viccesre sikeredtek.
2012. febr. 2. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt már próbáltad, hogy az egyik cica alvóhelyéről átteszel vmit a másikéba és fordítva?

Amúgy az én cimicem 2 napig elég kába volt. Talán estefele már nem lesz annyira vészes nektek.

2012. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap azzal próbálkoztunk, hogy egyikünk az egyik cicát, a másikunk a másik cicát tartotta a kezében, egész jól elvoltak úgy a lakásban, annyira már nem fújtak egymásra mint szoktak, lassan szerintem csak nem eszik meg egymást.
2012. febr. 3. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!