Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig tart egy kandúr...

Mennyi ideig tart egy kandúr cica ivartalanítási műtétje?

Figyelt kérdés

Jövő héten visszük.

Azért kérdezem, mert ha sokat kell várni akkor addig amíg műttik megoldjuk a bevásárlást is.

Azt hallottam valakitől, hogy 15-20 perc alatt megvan, ez igaz?


2011. nov. 16. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ébresztik-e vagy sem. Ha jól emlékszem nekem +1000 ft volt az ébresztő. Így a műtét után nem volt kómás, nem imbolygott, nem volt rosszul. Így tényleg max. fél óra. De ha nem ébresztik, hanem megvárják míg magától elmúlik az altató, az meghosszabbítja az egész procedúrát. Nem a műtét hosszabb tőle, hanem a lábadozás, és amíg ilyen imbolygós állapotban van, neked kell rá vigyázni, mert olyankor hányhat is stb.
2011. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. fél óráig tartott. Este 5 körül altatta el a doki és kb. 9 óra volt mikor kezdett ébredezni. Egész éjjel fennt voltam vele, mert elkezdett félkómásan mászkálni, pisilt ahol kedve volt stb... És melegen kellett tartani amíg nem ébredt fel! Ez fontos! Főleg most h hideg van! Én ott voltam a műtő előtt és megvártam. Nagyon féltettem! Nagyon imádom és egész végig remegtem ne hogy v.mi baj történjen.
2011. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!