Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek az Athena...

Mi a véleményetek az Athena nevezetű tálkás macskaeledelről? A csomagoláson azt írják, hogy Super Premium és a kereskedő szerint is jó.

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol lehet ezt kapni?
2012. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még sose hallottam róla.
2012. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy ízlik-e a cicádnak...

Régen sem voltak macskatápok, mégis rengeteg macska volt a világban :D :D csak a hiszti meg, hogy melyik a drágább, melyiknek több a tápértéke...

2012. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig én sem hallotam róla, egy állateledelesnél vettem, nem volt olyan eledel, amit venni szoktam, gondoltam kipróbálom. Hasonló az állaga és a kinézete az Animonda Vom Feinsten táphoz. Amúgy osztrák gyártmány. A cica megeszi, bár neki kb. mindegy, csak kaja legyen :-) Elég nagy kihívás neki ennivalót venni, mert félvéves és a boltokban kevés kölyöknek való eledelt kapni. Persze van nagy üzlethálózat, ahol mindig van készleten, de oda nem jutok el gyakran és draga is. Mindenesetre a nedves táp mellé prémium minőségű szárazat kap, így csak nem lesz baja.
2012. febr. 8. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!