Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha regisztrálni szeretnék a...

Ha regisztrálni szeretnék a whiskas weboldalára akkor miért kötelező megadni a lakcímet? És ha meg adom más is látni fogja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
más nem fogja látni. Küldenek szülinapkor, karácsonykor levelet, meg ha kismacskának regisztrálod a cicádat, akkor kap kezdőcsomagot is.
2012. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogja, viszont tényleg küldenek mintát : )
2012. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez érdekelhet:

10 tévhit macskatáplálás ügyben, részletes magyarázattal, logikus érvekkel.

[link]

kérdések és válaszok:

[link]

2012. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem hogy ezzel arra akarsz célozni ,a házikoszt sokkal táplálóbb mint a tápok,de az én cicám olyan mint egy átlag ember!A chips egészségtelen,de finom a főzelék egészséges,de hát nem annyira finom,tehát a chipset választják.Szerinte meg a táp a finomabb ezért azt választja.Adtam neki házikosztot nem ette meg utána adtam a tápot és azt megette.Mivel a Whiskas drága jól jön az ingyen termék.
2012. márc. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!