Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csirkét fog. Mit tegyek?

Csirkét fog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában az egyik cicánk rászokott, hogy a szomszédból lopja a csirkéket. Áthozza hozzánk. Eddig sikerült elszedni tőle élve, csak egy pusztult el. A szomszéd sajnos átcsalja őket, és adja nekik a nyers húst, most pedig gondolom rájöttek, hogy a csirke a nyers hús. Próbáltam beszélni a szomszéddal,hogy ne etesse, de nem érdekli. Pedig ebből előbb-utóbb baj lesz.
2009. jún. 1. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Úgy mond meg a szomszédnak, hogy ne etesse, hogy közben közöld vele, hogy mellesleg épp ezért kezdte a csirkéket lopkodni, talán így abbahagyja, de a csirkelopkodáról nem tudom hogy lehetne leszoktatni, elég kicsi rá az esély hogy sikerül... Az egérfogásról sem lehet leszoktatni őket, és nekik egy csibe ugyanolyan, csak kicsit talán nagyobb...
2009. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindig jól vannak lakva a cicák, akkor kidőlnek, és nincs erejük a csirkék után rohangálni. Próbáld meg azt, hogy gyakrabban adsz nekik enni, mindig legyen tele a tálkájuk, meg adj nekik gyakrabban nyalánkságot. Nálunk a cicánál nyalánkságnak számít: az olajos hal leve, az olajos hal levébe mártogatott kenyér, a kenőmájas, a májkrém, meg a pufi, meg a chips. Meg persze az örök favorit a Whiskas.
2009. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem kifejezetten csibék. Kb. olyan 15-20cm magasak. Nem olyan kicsik. Megpróbálom megbeszélni vele, csak nem szeretnénk haragot a szomszéddal.
2009. jún. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!