Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Felfogok nevelni egy CSIRKÉT....

Felfogok nevelni egy CSIRKÉT. Mi legyen a neve? :D

Figyelt kérdés

barátnőmmel holnap a piacon 300 forintért naposcsibét fogunk venni. és felfogjuk nevelni:D szerintetek mi legyen a neve?:D

ja és van valami amire oda kell figyelni náluk?? pl.: hogy 3 honapos korukig csak szprájtot ihatnak vagy mittudomén ( ez csak példa volt :D)


2011. júl. 8. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csirke meghal egyedül remélem tudod kell neki társ
2011. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
1 napos csibét nehogy vegyél magába...
2011. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ms/Mr McChicken :) Nevelőtápot vegyél neki.
2011. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mr.brown válasza:
etesd őket kendermagga én is ezt csináltam és össze vissza dölöngéltek és utána bevágták a szunyát
2011. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csirke Úr
2011. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne egyedül legyenek!

min 2db

előszőr csak darát adj nekik


Szerintem ne naposat hanem előneveltet vegyél nálunk a napos mindig megdöglik.

az előnevelt kb 400 forint

2011. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

nekem van 13db 2 hetes kiscsirkém. mindegyiknek külön neve van igaz vannak akiket néha nem tudok megkülönböztetni.

csirkeindító tápot vegyél granulátum formába fél kiló is elég egy csirkének amiből minden nap egy kis kupakba adjál neki többször "mikor elfogy akkor adj újat."

kamillateát kell innia minimum egy hetes koráig de ihatja tovább is, aztán vizet.

2011. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Amúgy libát vegyél...Mert az aranyosabb szerintem és "nagykorába" is jófej:d És gazt eszik:)
2011. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

20:59-es vagyok. "és nagy korába is jó fej"


a csirke is tud jó és kedves lenni ha kiskorában sokat simogatjuk és nem félünk tőle mikor megnő. Amúgy furcsa hogy milyen hülyeségeket tudnak mondani a "gondolom nálam idősebbek" az viszont hogy 2db csibét vegyél jó megoldás egyedül hamar elpusztulhat mert ha nem vagy otthon nincs társasága és nem tud kivel szót érteni.

2011. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért, ha otthon van, akkor van kivel "szót értenie"? :D


Amúgy igazuk van, többet vegyél.

Jó a dara is (kukorica, búza), morzsolj hozzá főtt tojást vagy túrót, apríts zöldet neki. Persze a kezdetekben a legjobb az indító.

A kamillatea baromság - mint kötelezvény, lehet persze h jó hatású, de én sohasem itattam egy kiscsireket sem azzal, pedig jópár(-száz) megfordult a kezem között.

Libát pedig én nem ajánlom, jóval kényesebb, mint egy csibe. (bár sokszor tényeg jobb fej, de ez sem mindig igaz)

2011. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!