Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom rávenni a cicusom...

Hogyan tudom rávenni a cicusomat h jelezzen az ajtónál ha wc-re kell mennie?

Figyelt kérdés
Mert bent volt eddig a lakásba, volt neki alom is és mindig össze vissza végezte a dolgát, az alomba ritkán ment. A barátomtól kaptam náluk a testvére magától rájött h jeleznie kell az ajtónál, az enyém viszont nem jelez és az almot sem használja, az lenne a legjobb ha kimenne az udvarra elvégezné a dolgát és visszajönne. Hogyan tudom ezt elérni?
2012. febr. 5. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, hogy volt a szobában alom, és amikor elkezdte kaparni, akkor gyorsan levittem (lakótelepi lakás rulez :)). Egy idő után már az ajtót kaparta, volt hogy felugrott a kilincsre, és kiengedte magát, majd lent várt egy lakót. visszafelé is besurrant és felsétált. Ha épp nem volt az ajtó előtt, csak ki kellett kiáltani az ablakon, és ha a közelben volt, már jött is. Zseniális macska volt. Sétálni is el lehetett vinni.
2012. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van bent alom, de az a baj h ő nem jelez sehogy sem csak már azt láttom h odapiszkit vagy csak már a dolgával találkozom és hát anyukám nagyon nem örül neki. Amikor látom h épp arra készül kiteszem az udvarra.
2012. febr. 5. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Most hogy jobban belegondolok, lehet hogy a mienk a kutyánktól tanulta el. De szerintem bele fog szokni egy idő után. Van macskaajtótok?
2012. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az sajnos nincs de szoba kutyus van, akkor lehet h ő segítene neki ebben?
2012. febr. 5. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát valamilyen úton csak csak, ugye az a gond hogy nem tudsz mindig otthon lenni. Mi valamiért meg tudtuk tanítani a szobatisztaságra, de tuti hogy sok virág és szőnyeg megsínylette... :)
2012. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az elején vele sem volt gond, aztán elkezdet 1 sarokba járni betettük oda neki az almot aztán meg már mind1 volt neki h hol.De majd akkor kísérletezek vele ha itthon leszek.Köszönöm a segítségedet
2012. febr. 5. 17:54
 7/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Próbáljátok meg alaposan lefertőtleníteni azokat a területeket, ahová eddig csinálta, hogy ne érezze a szagát. Ha látjátok hogy készülődik, rakjátok az alomtálcába és várjatok. Egyszerűbb odaszoktatni, mint kintre.
2012. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Hát mivel kint is és bent is tartózkodik a cicus és jobbnak látom azt h jelezzen ha kiszeretne menni.
2012. febr. 5. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!