Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj hogyha sírok akkor amikor...

Baj hogyha sírok akkor amikor meghal a cicám?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat sírok a mostani cicum miatt, ma a suliban is majdnem elsírtam magam miatta. :(
2012. febr. 6. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem baj...
2012. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem baj:) idővel könnyebb lesz, és szerezhetsz pl egy új menhelyi kiscicát. ez normális dolog, ha szeretted. pár hét és megnyugszik a lelked!
2012. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Nyilván fáj ha a szeretteinket elveszítjük, legyen az ember vagy állat. Biztos sok szép időt töltöttetek együtt.
2012. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez normális reakció. én felnőtt vagyok., mégis ha valami baja lenne a cicámnak, hát nagyon nagyon kiborulnék, sőt az egész család. gyászold csak meg
2012. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nem baj, én felnőtt vagyok több mint fél éve tűnt el a 8 éves cicám, én is sírtam többször is.

Azóta van 2 másik cicám, imádom őket is, de az elveszett cicám még mindig hiányzik 8 éven át velem volt, nehéz megszokni a hiányát.

2012. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ÉN is nehezen viselem az elvesztésüket, ma egész nap sírtam. :(
2012. febr. 6. 21:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem baj! Ahogy előttem is írták, fáj, ha valakit elveszítünk, legyen az ember, vagy állat. Sajnálom a cicádat!


Nekem volt egy Labradorom és mikor elpusztult, nagyon megsirattam, de nem csak én, hanem az egész Családom.

2012. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elöszöris részvétem!!

Nekem is pusztult már el egy tucatnyi macskám, mert vagy a kutya ölte, meg vagy beteg lett. Volt aminek eltört a lába, és elkóborolt, és bizonyára el is pusztult. Én is sokat sírtam miattuk, de nekem még mindig van 4 cicám, és tavasszal még fognak születni, én így vigasztalom magam. Ha vigasztalódni akarsz akkor szerezz be egy másik cicát, és lehet hogy nem fogja pótolni a másikat, de kevesebbet fogy gondolni az lpusztult cicádra.

2012. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, már beszéltük is anyáékkal, hogy fogunk egyet szerezni.

Viszont: lehet hülyén hangzik, de egy kicsit szeretnék várni. Úgy értem nagyon szeretem cicut és most egy kicsit ,,gyászolnom,, kell.

Egyébként meg köszönöm. :)

2012. febr. 7. 22:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod, ha meghalna a cicám én is bele halnék. Annyira szeretem, hogy elmondani nem tudom...és persze a két kutyusomat is...

Márciusban lesz 7 éve, hogy meghalt egy kutyusom, - akihez foghatóval azóta sem találkoztam, ő volt nekem a nagybetűs KUTYA - , és mai napig ha eszembe jut elsírom magam. De azt hiszem ez természetes és igazából nem is foglalkozok vele ki mit mond. Az érzéseim az enyémek, senkinek nincs joga felül bírálni.

2012. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!