Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel eteted a cicád?

Mivel eteted a cicád?

Figyelt kérdés
Nekem annyira bűntudatom van, hogy nem tudom a legjobbat adni neki és nem a legjobb cicakaját kapja :/
2012. febr. 8. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

120 forintos konzerv.mert olcso és szereti. ami tele van tömve risszel és olcsobb meg se eszi de nem is szivesen adom neki.

emellett halcafatkák, néha mály, néha házikoszt. igencsak jol vannak tartva.


vannak rohadt drága szinhus konzervek, de ennyi erövel fözhetsz is neki otthon csirkehust. annál jobbat nem tehetsz vele szerintem ha szinhusozni akarsz. a whiskas,ha arra gondolsz nem a legjobb kaja. csak márkás, jo az illata és a macskák megvesznek érte de utána meg sértödötten néznek bármi más kajára.és a whiskasban is csak pár százalék a hus ráadásul ugyanugy rohadt husbol csinálják mint a többit.

az info hentestöl van, látott már pár dolgot ugyhogy elhiheted.te is ugyanugy megveszed a rohadt hust csak jol be van pácolva meg füszerezve észre se veszed:)))

2012. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
uhh.. máj....sose irtam még LY-vel....fáradt lehetek
2012. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kitekatt, konzerv, maradék
2012. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Friskies szárazeledel,konzerv,néha főtt vagy nyers hús.És te milyen cicakaját adsz a macskádnak?
2012. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Acana száraz, Dein Bestes alutálcás és konzerv (olcsó, és az alutálcásokban több, mint 60 % hús van), plusz számtalan jutalomfalat. :)
2012. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Általában whiskast eszik mert azt szereti meg alutasakosat veszek neki a dm-ben,rossmanban,müllerben pontosan nem tudom milyet de azt hiszem ottani márkák.

Nem szokta mindig ugyanazt kapni mindig valami mást veszek.

Cat chow száraztápot szoktam venni még.

Csak mindenki azt mondja, hogy a prémium tápok a legjobbak én meg szeretném ha a cicám egészséges lenne.

Ja meg persze szokott mindenféle húsit kapni :)

2012. febr. 8. 23:28
 7/11 anonim ***** válasza:

ha nem adsz neki prémiumot akkor is egészséges lesz.

a lényeg a rendszeres kaja, nagyjábol ugyanabban az idöpontban,oltások,füszeres kaják mellözése stb stb.

az elözö cicánk is házikosztot kapott meg olcso konzervet és 13 évig huzta ami már a doki szerint veterán kor.és nem volt beteg,csak talán egyszer.

2012. febr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg a prémium száraz tápok a legmegfelelőbbek, ezek tartalmaznak mindent amire a cicának szüksége van, minőségi alapanyagokból készítik, nincs tele szeméttel, gabonával, tartósítóval, ízfokozóval, színezővel, mesterséges vackokkal. Nagyobb kiszerelésben vásárolva olcsóbb mintha keveset vennél és nem is eszik annyit belőle a macska mint a gagyikból ezért nem jössz ki rosszabbul anyagilag. A whiskas, kitekat, friskies stb tápok a legócskábbak, színtiszta szemét. Persze elél rajta a macska egy darabig de szinte borítékolható hogy később egészségügyi gondjai lesznek majd.

Mi royal canin szárazat adunk a cicáknak, kiegészítve alutasakossal meg alutálkással (ezekből több fajtát is kapnak hogy ne unjanak rá) és mellette még husit és házikosztot is adunk nekik.

2012. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi Royal Canin száraztápot adunk nekik,emellett mindenféle tasakost amit éppen akkor megesznek.Ne aggódj a legjobb cicakaják miatt,mi mindnek a legdrágábbat is megvettük és mégis a tök olcsó tonhalkonzervnek (saját lében) örült az összes a legjobban és az 100% husi szóval annál jobb nem is kell.A prémium táp azért jobb mert veseproblémáik lehetnek a sok száraztáptól (nem csak a rosszabb minőségtől,de a jobbnál kisebb rá az esély).Viszont megfelelő mennyiségű folyadékkal és nedves kajával nem hiszem hogy baj lenne.:)
2012. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lizi 40 ***** válasza:
Science plan, Select gold, Real nature, főtt csirkehús + Minera Béres csepp. Ezeknek 60-68% a hús tartalmuk+egy pár csepp immunerősítő. Ne legyen bűntudatod, csak az agyon reklámozott tápokat, ne add neki. Főtt csirkehús+zabpehely+húsleveslé ezeket tartalmazzák, összeállítod nekik és ugyan ott vagy, nekem nincs időm rá azért veszem!
2012. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!