Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te cicád melyik szárazeledel...

A te cicád melyik szárazeledelt és konzervet szereti?

Figyelt kérdés
Nekem egy 2 hónapos,lakásban tartott házimacskám van.Szárazeledelt ritkán eszik,egyébként Friskies Juniort vettünk neki.Nedves eledelből az Aldis Shah-ot kapja,mert oda járunk legtöbbször,de kapott már Felixet és Gourmet-et is.15/L

2011. nov. 30. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg most nincsen macskám de volt macskám a Kitekattot nagyon szerette.
2011. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Konzervből bármilyet megeszik! Száraz eledelből a kedvence a Kitekat de szereti a Darlingot és a Friskiest is
2011. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Én csak végszükség esetén vettem nekik alutasakosban Kitekatot, 1-1 alkalommal, ha nem kaptam időben tápot. Amiből a Purina One Sterilcat-ot etetem most, semmi mást. Ennél rosszabbat nem adok nekik. Főleg nem Darlingot, Wsiskast és társait. Azok csak szemetek jó reklámmal..
2011. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Eleinte az anyósoméké is friskiest, kitekatot meg ezeket a szemeteket ette, amíg olyan húgyuti- meg vesegyulladást nem kapott, hogy majdnem belehalt. Na utána már hallgatott rám, hogy nem kéne ezeket a förmedvényeket adni neki, és átállt egy minőségibb tápra.
2011. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én a pennyből szoktam vásárolni neki tápot, néha konzervet. rendszerint házi főtt ételt kap, a tápot nem is nagyon szereti
2011. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az enyémek nem eszik meg egyik konzervet sem, ezért nyershúst kapnak. Szárazból 6-8 félét veszek, összekeverem, végül mind elfogy. (ebben van Whiskas, Kitekat,Frieskis, Cat chow, Purina one )
2011. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az enyém nem nagyon eszi meg a száraz eledelt. Sokfélét kipróbáltam már, de nem hajlandó. Tejet kenyérrel szokott enni+ veszek csirkelábat, vagy farhátot az állateledel boltba azt nagyon szereti. Amúgy minden nap hoz 1-2 egeret vagy patkányt nem kell félteni. Gyönyörű cica.
2011. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kitekatot nagyon szeretik, meg az Aro macskaeledelt. Vagy Friskiest is kaptak már. Kenyeret tejjel is szeretik, na meg szoktam vásárolni nekik csirke hátat vagy szárnyat macskák részére, vagy répát, főttet. Teljesen egészségesek, és jól tápláltak. Sokat vannak kinn, de hidegben jobban szeretnek benn lenni.


Nem akarok belemenni a dologba, de attól még, hogy egyesek szerint a Friskies meg a Kitekat szemét, az én macskáimnak kutya baja sincs. Ha szemét lenne, akkor nem lehetne őket forgalomba hozni. De hát mindenkinek a saját dolga.

2011. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
A mekis kaját is forgalomba lehet hozni, de egészségesnek mégsem mondanám... :)
2011. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egy darab lakásban tartott házi és egy darab lakásban tartott sziámim van. Trovet urinary struvite tápot esznek mindketten. Előtte csak Acanát és Orijent ettek. Mikor kifogyott egyszer nem rendeltem időben ezért egy hétig gagyi tápot kaptak (még csak nem is a friskies és társai, hanem az egy fokkal jobb cat chowot).


A házival állatorvosnál kötöttünk ki. Alsó húgyúti szindróma, még épp időben, nem dugult el teljesen, de nagyon durva volt, a kinyomott vizeletben szabad szemmel is látszott a homok és vér. Injekció kúra, gyógytáp semmi más és reménykedés, hogy nem lesz többre szükség. Azóta semmi baj pisi fronton. Kop-kop.


Viszont már többet mást nem merünk neki adni, mint a urinary struvite megjelölésű gyógytápokat, és a másik sem ehet más fajtát hogy az előbbi biztos csak a gyógytápot kapja. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a gagyi tápnak köszönhettük a bajt és az orvos is megerősítette, hogy nem véletlen, hogy a gagyi táp etetésekor jött elő a probléma.


Azóta is verem a fejem a falba, hogy lehettem ilyen hülye, hogy azt adtam nekik és nem rendeltem, mikor láttam, hogy fogy a szuper prémium. Ráadásul ez makacs dolog, ha egyszer volt, számíthatunk rá újra, a doki csak ennyit mondott, mikor újságoltam, hogy teljesen rendben van a pisilés, hogy na igen, de meddig? És én hülye hoztam elő azzal a szarral! De bízok benne, hogy szerencsétlent a gyógytáp megóvja továbbra is.

2011. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!