Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek vemhes lehet a...

Szerintetek vemhes lehet a macskám?

Figyelt kérdés

9-10 hónapos kb. a macskám.

1-2 napja elég sokat eszik,és nagyon nagy a hasa,nagyon sokat pihen,és nyugodt is,megnéztem a hasát de nem mozog benne semmi sem,és még csöcse sincs.


2012. febr. 10. 19:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
sztem nem vemhes attól, hogy sokat eszik... Egyébként tüzelt mostanában egyáltalán? - olyankor nyávog EGYFOLYTÁBAN és mindenhova dörgölőzik, éjszakákat kimarad - sokat kóborol és a fenekét felfelé tolja...! ha ezt tapasztaltad akkor igen, valószinüleg fel is csinálták már!
2012. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szokott nyávogni és sokat dörgölőzik hozzám,mindig követ mindenhova.

Ma is nyávogott az ajtó előtt,nem tudtuk mi a baja,adtunk neki enni és abbahagyta

2012. febr. 10. 19:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Szokta a fenekét is felfelé tolni amikor simogatom akkor mindig.
2012. febr. 10. 19:48
 4/11 anonim válasza:
Az alapvető,h dörgölőzik és ha simogatod akkor nyomja a fenekét felfelé...De úgy alapból nem szokta???? Mikor az én macskám tüzelt, akkor nagyon keservesen nyávogott és szinte megállás nélkül nyomta a fenekét felfelé és mindenhova dörgölőzött..... kb 5napig ezt csinálta, aztán egy éjszaka nem jött haza és láám elkezdett nőni a kis pocija :) rá 65napra kb meg is szült :)
2012. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát alapból is szokta a fenekét felfele tolni.

De most nagyon furcsa lett.

Este láttam ahogy fut és nagyon széles a hasa,mint egy vemhes cicáé.

Sokat dörgölőzik és mindenhová követ :)

2012. febr. 10. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos 9-10 hónaposan lehet már terhes, enyém is ennyi idősen lett, pont újév első napján jött rá gyakorlatilag fejel szalad az ajtónak annyira ki akart menni.

Kb 3 hét múlva lehetett már látni rajta, elég látványosan nőtt (úgy igazából "csípő" tájékán kezdett oldalirányba nőni).

Szerintem vidd el dokihoz és ha nem szeretnél kismacskákat akkor ivartalaníttasd.

2012. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az én macskámnak se volt cicije egyébként...szülés előtt kb egy héttel kezdett el "megnőni" neki.... de pl már olyan 4 hét után már mozognak benne a kiscicák és azt észre lehet venni! jaaa és tényleg ivartalanísd, mert az enyém egy évbe 3szor szült, ezt sajnos nem lehet megakadályozni másképp, mert hát nem zárhatom be...!
2012. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mailerdeamon ***** válasza:
Lehetséges, hogy vemhes. Ivartalaníttasd, vemhesen is lehet.
2012. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ivartalanítani,kismacskákat szeretnék.

Egyébként nem is azt kérdeztem hogy ivartalanítsam-e.

2012. febr. 11. 08:47
 10/11 Mailerdeamon ***** válasza:
A kérdésedre válaszoltunk: igen, lehet hogy vemhes. gratulálok a kiscicákhoz, nincs még elég belőlük.
2012. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!