Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek velem marad?

Szerintetek velem marad?

Figyelt kérdés
Találtam 1 kiscicát de nem etetem de játszani szokok vele ! Szerintetek velem marad ?
2012. febr. 12. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eteted, akkor miért maradna veled? Szegénynek ennie kell hogy életben maradjon. Oda fog menni, ahol rendesen ellátják.
2012. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát veled marad, de ha nem eteted, ÉHENHAL!! legalább egy kevés kaját adjál már neki, ha már foglalkozol vele.. nem kell 2 kiló húst elé rakni csak ezt-azt.. vagy ajándékozd el valakinek, vagy valami.. de ha nem kap enni, hamarabb elpusztul, mint egy felnőtt macska..
2012. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szoktam. Nem ("szokok")! Kis nyelvtan. Kérdésedre is választ adjak, nem marad veled, mert elpusztul. Veled sem csak játszottak gyerekkorodban. gondolom. Egyszóval, etetés az élőlények lételeme. Ha csak, nem egy plüss macskád van.
2012. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit félre értettük egymást ! Én úgy értettem hogy nem én hanem az anyukám eteti és így értem hogy velem-e marad hogy játszani fog-e velem vagy ilyesmi
2012. febr. 12. 13:42
 5/8 borcsi02 ***** válasza:

Szerintem,ha komolyan azt szeretnéd,hogy veletek maradjon,és jól érezze magát,törődj vele te is,de ne csak úgy,hogy játszol vele,hanem anyukád helyett te adj neki enni.

Ha lelkiismeretesen gondozod,biztos,hogy ragaszkodni fog hozzád,és szerintem nem nagy teher egy kiscica etetése..

Ha annak tartod,akkor inkább tényleg ajándékozd el,mert amíg kicsi és cuki,sokan szeretnek eljátszani vele,mikor meg felnő,már le se sz..j.k.

2012. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De a szomszéd lány aki már 19 éves állandóan átviszi és be is csukja a házba náluk :@
2012. febr. 14. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha te találtad, akkor miért engeded meg a szomszédnak hogy elvigye a kiscicát? legközelebb mondd meg neki, hogy nem az övé a cica, de előbb beszéld ezt meg a szüleiddel is.
2012. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké mert volt már hogy éjjelre is becsukták
2012. febr. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!