Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elég zárkózott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elég zárkózott, magának való férfi. Mindig ilyen marad majd velem szemben is, vagy az idő múlásával jobban megnyílik?

Figyelt kérdés

Még csak pár hete vagyunk együtt. Amikor pl. valami dolga van, csak annyit mond, hogy most el kell mennie és majd hív. Vagy hétvégenként elmegy a haverjaival, és sosem mesél róla, hogy milyen volt, mit csináltak, hol voltak, stb. Faggatni nem szeretném ha nem muszáj, mert nem igazán szereti ha úgy érzi, hogy birtokolni akarják. Szerintetek mit tehetek?

35F, 27L


2011. dec. 12. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon furcsa, hogy elmegy, és azt se mondja, hova, meg, hogy mikor jön vissza. Egy normális kapcsolatban nyugodtan kérdezhetsz. És válaszolni is kell.
2011. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod magad jól érezni ebben a kapcsolatban:/ Már az elején van ami nem tetszik...
2011. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LadyLee ***** válasza:

Szerintem pedig szépen lassan meg fog nyílni, nyugi. Nem kell semmit sem elsietni. Pár hét semmiség, még igazi kapcsolatnak sem egészen mondható. Légy türelmes.


Én már kb. 2 hónapja együtt voltam a mostani párommal, amikor egyik este felhívtam, hogy nincs-e kedve találkozni, mire nem vette fel, visszaírta sms-ben, hogy külföldön van... Piszkosul nem tudtam róla, hogy megy valahova. Kicsit furcsálltam, de nem mondhatni, hogy zokon vettem volna.


Azóta pedig egyre közlékenyebb, sőt. Csak nem szabad nagyon siettetni.

2011. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért nem mondja, mert nem akarja az orrodra kötni, nem vesz elég komolyan. Én sem vagyok egy világgá kürtölöm a dolgaimat típus, de ha komolyan veszek valakit, az a 100%-os bizalmamat élvezi.

25 N

2011. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LadyLee ***** válasza:

"Azért nem mondja, mert nem akarja az orrodra kötni, nem vesz elég komolyan."


Néhány hete vannak együtt basszus. Te biztos vagy abban, hogy a te párjaid mindent az orrodra kötöttek ennyi idő után?


Mert én biztos vagyok benne, hogy nem. Na akkor most ez a te logikád szerint azt jelenti, hogy nem vettek komolyan...

2011. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én sem mondtam el hétvégén anyáméknak hogy 5 piát kevertem és majdnem lehánytam mindenkit a buszon:D Azelőtt megfetrengtem a homokozóban xD

Te örülnél ha ilyeneket mesélne neked vigyorogva?:D Sztem nem.

F18

2011. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LadyLee ***** válasza:

Egyébként lehet, hogy finoman rá is kérdezhetnél 1-2 dologra. Persze ne ess neki vallatólámpával. :)


De simán lehet, hogy csak azért nem avat be bizonyos dolgokba, mert azt hiszi, nem érdekel. A férfiak "gondolkodása" eléggé megmagyarázhatatlan tud lenni.

2011. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát, én még anyáméknak se szerettem elmondani hova megyek..csakhát kötelező volt...sztem ne szekáld vele, tök normális ha az embernek van privát szférája
2011. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!