Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúrkám mássza a kishúgát...

Lizi 40 kérdése:

Kandúrkám mássza a kishúgát (aki nem tüzel, de 2 napja retteg tőle) még csak 5 hónaposak, mit csi? Ez agyrém!

Figyelt kérdés
Pénteken lesznek ivartalanítva, a párommal felváltva éjszakázunk és figyeljük, rá szólunk erélyesen a kandúrra, amikor beindul (szerencsére ez még csak a nap 10%-ba fordul elő a többibe játszik, nézelődik, tehát erősen még a kölyök dominál)akkor abba hagyja, de már kezdünk kibukni. Szétválasztani nem tudjuk, mert nem olyan a lakás adottsága, tudom hogy a kandúrka ösztönből működik, de a kishúga retteg tőle, segítsetek ebbe belelehet örülni!!!
2012. febr. 12. 15:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon félünk tőle, hogy amikor egyedül hagyjuk őket a jövőhéten valami nagy balhé lesz köztük és kárt tesznek egymásban! A kandúrka 2x akkora mint a kishúga.
2012. febr. 12. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Fürdőszobátok csak van? A nőstényt pár napra helyezzétek el ott, rakjatok neki almot, enni-, innivalót és időnként menjetek be hozzá, babusgatni. Vagy a kandúrt.
2012. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok: vagy a kandúrt tegyétek be. (lemaradt a vége)
2012. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Péntekig, miért nem adjátok oda valamelyiket egy ismerősnek?
2012. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 borcsi02 ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet,fiú+lány cicó testvérek,és a fiú elég erőteljesen elkezdett mászni a kislányra.Lehet,hogy a fiú cicátok mégis ivarérett már?Nálunk is hamarabb eljött a fiúnál.

Nem volt más megoldás,a kislányt bevittük éjszakára a hálóba,a fiú meg kintről nyávizott egész éjjel.Persze reggel ugyanezt folytatta,és mindig figyelnem kell őket.Tényleg nem túl kellemes helyzet,én még bőgtem is,annyira rossz volt a kínlódásukat hallgatni.

Nekünk is kicsi a lakás,de az egyetlen megoldás,hogy ha nem tudjátok szemmel tartani őket,külön kell zárni a cicákat.Én felváltva zártam be őket,hogy azért mindkettőjük tudjon mozogni.

Ezt az időszakot túl kell élni valahogy..Aztán a műtét után biztosan lenyugszanak a kedélyek!

2012. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!