Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megbosszulhatom a cicám halálát?

Megbosszulhatom a cicám halálát?

Figyelt kérdés

Elgázolta egy köcsög, aki a 40-es táblánál 80-nal száguldozik, naponta tízszer, szerencse, hogy nem egy kisgyereket talált el.

Tudom, hogy ki az, legszívesebben bevernék a fejébe, de tudom, hogy közterület. Valamit azért csak kellene tennem?


2009. jún. 3. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán szándékos álltakínzás/vagy ilyesmi/ címén és hatényleg így száguldozik állndóan ,akkor valamilyen emberi veszélyeztetés miatt is beperelheted...Vagy egyszerűen feljelented, akár névtelenül...
2009. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen. A következő kutyádat úgy nevelni, hogy ne szaladgáljon az úttesten.

Tudom, hogy fáj, de a te felelősséged a kutya viselkedése.

(és igen, közterület-póráz)

A gyorshajtást nem tudod igazolni.

2009. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Kérdés: "Megbosszulhatom a cicám halálát?"

Válasz: "Igen. A következő kutyádat úgy nevelni, hogy ne szaladgáljon az úttesten.

Tudom, hogy fáj, de a te felelősséged a kutya viselkedése."


EZ AZÉRT NAGYON LOL:D Észrevettem, hogy itt sok ember nem tud olvasni:D

2009. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Én megengedem,úgyhogy nyugodtan.Veled érzek, sajnálom a cicádat.Most nem jut eszembe semmi ötlet,hogy mivel bosszulhatnád meg,de ne legyen túl durva,mert akár a visszájára is sülhet.Sok sikert,és fel a fejjel!
2009. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó: Nem kutya volt, hanem macska. A macskát nem lehet megkötni. Az autósnak kellett volna figyelnie.


Kérdező: én megkérdeznék egy hozzáértő személyt, mik az esélyei annak, hogy törvényes úton megbűnhődjön az állatkínzásért illetve a gyorshajtásért - és ha nem biztat eredménnyel - tudom, hogy nem kéne, hogy ilyenre biztassalak - de én felfogadnék 1-2 nagydarab embert, hogy "elbeszélgessenek" vele... Pénzzel meg lehet oldani. B.ssza meg az ilyen. Nagyon sajnálom a cicádat. :(

2009. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos törvényes úton nem fogsz semmire sem jutni. Ha véletlenül rá tudod bizonyítani a halálát, akkor is csak pénzbírságot kap, ami nem elég súlyos büntetés egy cica haláláért.

Szerintem ne törvényes úton bosszuld meg, valahogy máshogy. A verőember jó ötlet... el kell vele beszélgetni, hogy többet eszébe se jusson ilyen.

2009. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
34%
Nem lehet megbosszúlni...a cicádat nem lehet visszahozni:(
2009. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De az a görény attól megtanulhatja hogy többet ilyet ne tegyen!
2009. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az én cicám is halt meg...:( ha tudtam volna hogy ki az biztosan kifigyelem,hogy mikor jön arra kocsival és gondolom pár véletlenül odahullott szeg vagy egy kis fáradt olaj megtenné a hatását...
2009. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Közöld a rendőrökkel,hogy igen sok abban az utcában a gyorshajtó,szinte életveszélyes!(nehogy megmond,hogy elütötték a cicádat,mert akkor nem vesznek komolyan)

Szerintem ez a paraszt f@sszopó lesz az első aki belefut!

2009. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!