Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom feldolgozni kisfiam...

Nem tudom feldolgozni kisfiam halálát. Nem akarok élni, kilátástalannak érzek mindent. Egyedül a párom miatt vagyok még. Nem bírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2007-ben elveszítettem pici fiamat. Beteg volt. 2008-ban elvetéltem. Nem jön nekem össze semmi.

Görcsben van mindenem, és szívem szerint anyonverném a főnökasszonyomat. Annyira ki vagyok már készülve.

Nem szerettem a munkahelyem. Nagyon örültem hogy végre eljöhetek innen. De közbeszólt a sors, nem sokáig élvezhettem az otthonlétet, közbeszólt pici fiam halála. Visszajöttem.

Most ismét a babatémán vagyunk, nagyon szeretném, így azt gondoltam maradaok még a munkahelyen, innen megyek majd el. A főnököm egy klimaxos hárpia. Egyszerűen feláll a szőr a hátamon. Éreztetik mindig velem hogy rám nincs szükség, hogy én úgyis elmegyek......stb...:(((

Csak a párom számít, és hogy sikerüljön a baba. Nagyon félek. Nem akarok, de ismerem magam.

Azt akarom, hogy NE AKARJAM ANNYIRA, hiszen eddig is úgy jött össze, hogy egyáltalán nem foglalkoztunk a babatémával, semmi hőmérő meg ilyenek.

Ez az első (ismételten újbóli) próbálkozásunk.

Mit lehetne vajon szednem? TEát vagy valami nyugtató gyógynövényes bogyót? Xanax? Tudom ha bestresszelek akkor nem sikerül. Nem akarok stresszelni.

Segítsetek!

Köszönöm előre is!


2008. jún. 26. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Próbálj lehiggadni, megnyugodni, erő, kiartás!

Ne idegeeskedj, és ne vegyél be semmit!

Megtudnátok pl a pároddal azt oldani, hogy egy pár napra elmentek vmi belfüldi kis panzióba pihenni, fürüdni, esténként nagyokat sétálni, jókat enni, inni, és PIHENNI, KIKAPCSOLÓDNI???

Biztos jót tenne egy kicsit.

Próbáld lekötni magad, vmi hobbit keresni, vagy esténklnt eljárni futni, tornázni, sétálni.

A pároddal beülni pl egy fagyira, egy sütire, stb.

A főnöködet pedig sz**d le, ne vedd magadra amiket mond, vagy csinál.

Légy nagyon boldog, és állj pozítívan a dolgokhoz!

:))))))))))))))))))

2008. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzonal mondj fel szerintem!!! Ahogy olvastam a leveled te nagyon elvagy keseredve. Szügséged van egy pszihológusra és ezt ne rosszindulatból értsed. Nagyon jó ha van egy szerető párod akiért élhetsz. Sajnálom ami veletek történt. De higy benne nemsoká itt van a következő áldott állapot:) És egy egészséges gyönyörű babád fog most születni!!! Pozítív gondolatok mindig segítenek!!!
2008. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ami Veled történt!

Ha rajta vagytok a babatémán, akkor ne szedj nyugtatót, mert ha esetleg összejön a baba, akkor árthat neki. Én azt javaslom, szedj homeopátiás gyógyszert az nem árt az esetlegesen összehozott bébinek sem. Próbáld ki a Sedatif Pc-t. Olvass utána, hogyan kell a homeós szereket szedni, mert ha rosszul szeded,semmit nem ér. Ezen az oldalon tudsz tájékozódni: [link]

Ha ez nem segít, azt javaslom, keress fel egy homeopata orvost, ő egy részletes beszélgetés után tud neked olyan gyógyszert adni, ami kifejezetten Neked lesz jó, mert amit én ajánlottam, az egy általános szer stresszre, nyugtalanságra. Vagy az előbb említett oldalon ilyen orvosoktól regisztráció után kérdezni is tudsz. Nekem már rengeteget segítettek.

Remélem, hamarosan összejön egy egészséges baba és végre boldog lehetsz!

2008. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, drágák vagytok!

Igen, tervbe van véve a nyaralás, vagyis hosszúhétvége, igaz nem kettesben hanem egy kupac baráttal, de még sosem voltunk amugy sem nyaralni. :))) Nagyon várom már. :)

Igen. Sokat gondolkodtam azon mit tegyek. Végül ** kezelésre kezdtem járni, ami nagyon sokat segített. Vannak ilyen visszaesések, amin túl kell tegyem magam.

Az idő mindent elrendez, ez igaz, de a sebet begyógyítani nem tudja teljesen, és néha-néha előbukkan, és szétmardos.

Valami gyógynövényfélére gondoltam, valami stresszoldo, vagy nyugato teára.

Utánanéztem pszichomókusnak és kineziológusnak is, tőlünk "csupán" 40 km. :( Úgyhogy kilőve.

Most terhesvitamint kezdem szedni. És folsavat. Hátha segít. Igaz mindezektől jól meg hízok majd (igy is van rajtam felesleg), eddig mindig feljött jó pár kiló, de be kell áldozni.

Munkahely az nonszensz. Nem tudok felmondani,mert munkanélküli után nem jár semmi és ha sikerülne a babó akkor nagyon megszívnám. Azért vagyok még itt, vagyis a picikémért aki majd nemsokára (remélem) megfogan, innen rögtön táppénz, és letiltom a telefonom is.

Tavaly pl kétnaponta hívogatott a főnökasszonyom batális hülyeségek miatt, most meg azt mondta az én munkámat nem kell másnak betanulni, hiszen ő is meg tudja csinálni, és a könyvelés is. :( Bedurrantam rá. Fityiszt fogom neki felvenni majd a telefont, oldja meg azt mondta ugyis megtudja..................látjátok milyen pozitív lettem máris, köszönöm, jól kibeszéltem magamból a dolgokat, és már a jövőn gondolkodom. :)))

Kösziiii :)



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2008. jún. 26. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!örülök neki,hogy segítettek az előttem szólók,azért én is leírom mit gondolok.Szerintem is ott kellene hagynod a munahelyedet még most amíg nincs itt a pici.Valami egyszerübbet csinálni-lehet hamarabb is összejönne ,mert kikapcsolnál az új váltás miatt.Nekem nem volt egyszerű ,neked semlenne az de megéri.Én pl.kiléptem a unkahelyemről mert babát terveztünk és amagasabb bejelentés miatt váltottam.Mikor felmondtam rá 5nappal bebizonyosodott a kis lakó.Szerencsére nem voltam annyira rosszul-tehát az új helyen nem vágták le mi a téma,ekkor 6hetes voltam.Viszon a fizetéskor nem úgy alakultak a dolgok ahogy azt megígérték,nem jelentett be annyivalstb..ráákérdeztem ezekre a dolgokra és erre fel kirúgott.Gondolhatod mit éreztem,bennem van egy kicsi nincs munkahelyem mit tegyek.GYorsan elmentem passzív táppénzre 45nap.Ezalatt találtam egy másik munkahelyet de itt már úgy kezdtem,hogy babás vagyok ez történt nagyon akarom a melót stb.Felvettek igaz határozott időre de lett munkám 3.5hónapig.Az indok az volt,hogy csak eddig mondván nem akar járulékot fizetni utánnam évekig.Pedig egy petákot nem fizet-ez tuti,mert ugye mindent magamnak intézek a tb-nél mióta kirugtak és képben vagyok ezzel.A munkáltató csak a táppénz után fizet annak is az egy harmadát-passzív táppénz esetén is.Na mindegy júli16ra vagyok kiírva és ápr.30ig vett fel.Munkámból adódóan én nem kértem a hosszabbítást.Elmehettem újra 45nap passzív táppénzre.ÉS akkor még úgy tudtuk ha elmegyek utánnkb 1-15hónap munkanélkülire akkor innen mehetek tgyásra és gyedre.(tavaly eztmondták decemberben-ezért sem voltunk kétségbe esve a határozott munkaidővel kapcsolatban)

Most mikor vittük be az első két heti táppapírt közölték jan.1től nem kap az gyedet aki munkanélküliről megy szülni csak tgyást és gyest.Vol tkét hetünk,hogy valakit megkérjünk,hogy jelentsen be.3napon mullott a dolog amúgy,mert szülés előtt 28nappal elmehetünk szülszabra-tgyásra,és nekem pont úgy jött ki,hogy 14volt a táppénz utolsó napja és 19től mehettem szülszabra-közte egy hétvége,ha ez egybe esett volna akkor mehettem volna táppénzről rögtön szülszabra.na mindegy a férjam smerőse bejelentett erre a pár napra így megoldódott a helyzet.Ezt csak azért írtam le,mert ahho képest milyen bonyolult lett a helyzetem azért mert jót akartam a váltással,egész jól kijöttünk a végére-mondhatni ugyan úgy mintha maradtam volna a régi helyemen-igaz kicsit megcsavarva és sok utánnajárással,de tök jó,hogy így belelátok már ezekbe a dolgokba.És mivel mindent magamnak intézek ezért időben meg is kapok mindent-pénzt.Amíg azt hallom sokaknak hónapokig csúszik a kifizetés és van akinek le sem adja a munkáltatója..szval egy szó mint száz,én biztos,hogy lépnék a helyedben még miekőtt megfogan a kicsi,mert ha nyugodtabb az életed akkor könynebb lesz minden.Persze szarja le az ember a főnökét de sztem akkor sem lehet kikapcsolni annyira,hogy totál elvonatkoztass tőle.nyugtatót semmiképpen ne szedj,inkább homeos bogyókat.Sztem nem a terhes vititől hízol hanem a lelkibii miatt.Lehet kicsit többet is rágcsálsz ..én ezt szoktam bibiknél..A helyedben én még a párommal elmennék kettesben is egy hosszú hétvégére valahová,hidd el az teljesen más mint barátokkal.Sokkal meghittebb.Drukkolok,hogy jól alakuljanak a dolgok és ne feledd mindennek oka van ami velünk történik.Sok jó fog várni rád az életben ,de valószínű ezeknek meg kellett történni,hogy jöjjön a jó.Én legalább is így gondolom.ÉS hajra a babára:)37hetes kismama

2008. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nagyon sajnálom ami veletek történt talán ennél nagyobb fájdalom nem is érheti az embert.A melóhelyedet ne hagyd ott, csak próbáld lazán venni.Nekem hasonló szitu volt nem mert kirugni és mindent elkövettek, hogy én mondjak fel.Hát nem tettem, átvettem az ő munkatempójukat és leszartam mindenkit.Amint összejött a baba már mentem is táppénzre.Nem baj, hogy nem ketten mentek nyaralni, hiszen így elterli a figyelmeteket a babáról.Hidd el ha nem görcsösen akarod akkor sikerülni fog.Mi horvátba úgy összevesztünk a sikertelenség miatt majdnem szétmentünk.Aztán hál'istennek hamarosan szülünk.....

Nyugtatásra sztem szedjál citromfüvet és azt főzd le teának, avgy tényleg vannak homeós bogyók.Ajánlom figyelmedbe pl a hoxa.hu-t ott lehet naplót vezetni én is mindig minden bosszúságot kiírok magamból és a forumon megosztom a problémáimat a többiekkel.Hogyha látod, hogy nem vagy egyedül talán könnyebb lessz.

Nagyon szorítok nektek, egy hatalmas nagy kalappal....

33 hetes kismami

2008. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:))))) Hálásan köszönöm nektek!!!
2008. jún. 26. 11:31
 8/9 anonim válasza:
keress fol egy pszichologust!
2009. márc. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy vagy?Sikerült azóta a baba?Remélem minden rendben veletek!!
2012. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!