Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaeledelt ajánlotok...

Milyen macskaeledelt ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan macskaeledelt keresek aminek legalább 10% a hústartalma és nem túl drága.Száraz és nedves eledelek is érdekelnek.

2012. febr. 13. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nem olyan sok az a 10% hústartalom... igaz, hogy az átlagos 4% osoknál valamivel jobb.

10 tévhit macskatáplálás ügyben, részletes magyarázattal, logikus érvekkel.

[link]

egyéb kérdések és válaszok:

[link]

2012. márc. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Oké,elolvasom.Egyébként pár napja vettem Cat Chow-ot,és ízlik a cicának.
2012. márc. 1. 20:38
 13/17 anonim válasza:
Félix az a legjobb 360 FT,62%hústartalom és nincs benne színezőanyag, tartósítószer. De nagyon ajánlom hogy adj neki néha egy kis tejet és egy kis langyos levest(az enyém csak a húslevest és a bablevest eszi meg)vigyázz arra hogy a leves ne legyen forró mert megégetheti a nyelvét.
2012. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Néha szoktam venni Felixet,de nem tudtam,hogy ilyen magas hústartalma van.Szoktam neki joghurtot adni.Tejet állítólag nem szabad adni a macskának,mert a laktózt nem tudja feldolgozni és hasmenése lehet tőle.
2012. márc. 7. 18:57
 15/17 anonim válasza:

[link]

Innen valogathatsz gabonamentes tapokat, szarazbol mindig sanabellet adok, a kicsinek kittent, a magynak meg vagy gabonamentest vagy ivartalanitottaknak valot (az is gabonamentes) konzervbol meg vegyesen rendelek mindig, vagy a fressnapf sajat markasat veszem, amire ra van irva, h cukor(ezt is mindig nezd meg a tartalomnal, h nehogy legyen benne) szinezek meg tartositoszer mentes. Ami tuti tampontot ad egy pillanat alatt, h mi van az osszetevoknel az elso helyen, ugyanis csokkeno sorrendben vannak a tartalmazott mennyiseg szerint felsorolva. Es az agyon reklamozott tapok szerintem mind szarok, ahogy eddig neztem az osszeteteluket (royal canin is pl, meg az osszes szupermarketben kaphato marka...)

2014. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha meg nem fosik a tejtol, akkor adhatsz neki nyugodtan, nem mindegyik cica laktozerzekeny. Mivel szobacicak, en azert biztos, ami biztos csak laktozmentest adok, nehogy baleset tortenjen :)
2014. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia!

Én a Louisa macskaeledelt ajánlom, 30% hústartalom, tele van vitaminnal és az én cicám imádja. Csirkés és marhás is van (legalábbis én ezekről tudok, az én cicusom a csirkéset jobban szereti). Száraz eledel, rá van írva, hogy cicád súlyától függően mennyit kell neki adnod. A Pennyben 1kg 340 forint.

2018. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!