Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni egy nem...

Mit lehet tenni egy nem egészséges kiscicával?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem tarthatom meg mert így is 3 cicám van, márpedig tudom hogy nem fog kelleni így senkinek. Mit tehetek? Még csak 4 hetes szóval nincs gond, de már sokáig nem maradhat itt. Egyébként gyönyörű feketefehér kis rosszcsont, csak éppen a fejét nem tudja jobbra fordítani, ha megpróbálja feldől. Ennyi a hibája. Nem tudom mitől lehet :(
2009. jún. 4. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsőként orvoshoz kéne vinni, a továbbiakról a vizsgálat eredménye dönt.
2009. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom orvoshoz kéne vinni, de arra most pont nem futja. Szóval nem tudok semmit tenni?
2009. jún. 4. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A kezeid között hal meg sokat szenvedve, ha nem viszed orvoshoz! Ez komoly dolog is lehet!
2009. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan orvosok akiknek ha az elején megmondod hogy nem tudsz fizetni, akkor is ellátják. Egy próbát mindenképp megér!
2009. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi cicánk is ugyanígy csinál mint a tied.Most hathetesek.A másik cica szépen megy csak ő nem.Nézd meg mert a mienknek sokkal rövidebb és vékonyszálúbb a bajsza mint a másiké.Most az egészséges cicának kb.4-5cm,a feldölősnek csak 1-2cm a bajsza.

2009. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!