Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hazajön még?

Szerintetek hazajön még?

Figyelt kérdés

3 napja tűnt el a 2 éves kandúr macskám..

Kinti-benti cica volt, eddig mindig visszajött ha kiengedtük :(


2012. febr. 19. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha eddig mindig visszajött és most nem, akkor nagy az esély arra, hogy elütötte egy autó.

Miénk pont így járt. Már hazafelé tartott, ráadásul jól megvilágított úttesten ütötték el.

Ha tudod az útvonalát merre mehetett vagy jött haza akkor nézz körül azon az útvonalon. Bár kétlem, hogy ebben az időben 3 nap után még látszódna belőle valami.

2012. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet. Nekem 3 kinti-benti cicám van, és most hogy itt az enyhülés nagyon boldogok, hogy kint lehetnek. Tavaly amikor jött a párzási idő nekem is napokra eltünedeztek, ezt ivrtalanítással megoldottuk, de most is szeretnek kinn éjszakázni és van hogy 2 napra is kinn maradnak. Sokszor szólogasd, ha messze ment, kell egy kis idő míg vissza ér.
2012. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs macskám, de a nagyszüleimnek voltak, és azok állandóan kint éltek. Többször előfordult, hogy a macskák napokra eltűntek, és aztán visszajöttek, igaz, ez mindig csak tavasszal és nyáron volt. A macskák rettentően jól tájékozódnak, több 10 km-ről is simán visszajön bármelyik, és hetekig megél a semmin is. Ilyen szempontból nincs gond. Nekem csak az a gyanús, hogy télen miért ment volna el.
2012. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a szomszédé 2 hónapig el volt tűnve....a min mindig visszajött erre 3 hétig oda volt (herélt) és törött csonttal ütött kopott véresen jött haza....de ma már fitt 6 kilós kandúr aki SOHA nem megy el :))) szerintem visszamegy
2012. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém egyszer 1 hét után került elő.

Aztán pár hónapra rá eltünt:(((

2012. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Nincs ivartalanítva és ugye tavasz van, csak félek hogy ebbe a hidegbe megfagy szegénykém...:)

2012. febr. 19. 09:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy fagy, és hideg sincs neki!
2012. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azóta sem jött haza?
2012. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megtaláltuk, meghalt szegény :''(((

el volt törve a két hátsó lába...

2012. márc. 3. 10:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Második és utsó válaszoló vagyok, nagyon sajnálom, szegényke:(, biztos autó volt.
2012. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!