Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Arra lettünk ma figyelmesek...

Arra lettünk ma figyelmesek hogy a Németjuhász kutyánk nyakán ököl nagyságú daganat van. Nem látszik betegnek, csak a nyaka jól fel van dagadva. Mi lehet ennek az oka, illetve van-e rá valami gyógymód?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Kiváló gyógymód van rá: elviszed az állatorvoshoz, nem laikusoktól kérsz látatlanba tanácsot.
2009. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnap elvisszük állatorvoshoz, viszont érdekelt minket, hogy mi lehet ez. Ezért is regisztráltam és írtam kérdést az oldalra.
2009. júl. 2. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, ugy tudom, sajnos van okod félni. ha teheted, akkor ne valami kiöregedett, főleg kecskékkel foglalkozó pénzhajhász kisközség helyi állatorvosához vidd, hanem valami klinikára, ugyanis több vizsgálatra is szüksége lesz a kutyádnak. mintát vesznek a daganatból, megvizsgálják a természetét, ennek függvényében elkezdik a kezelést. nagymamám kutyájának hasonló panasza volt, őt megműtötték. semmiképp ne hanyagold el, minél hamarabb vidd el, és kérlek majd ird meg ide, hogy mi volt!
2009. júl. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! Nemsokára indulunk az állatorvoshoz. Amint gép közelében leszek, leírom mi volt!
2009. júl. 3. 07:14
 5/7 A kérdező kommentje:
A kutyánk jól van. Megműtötték. Az első nap még lázas volt, de már jól van, és a heg is gyógyul.
2009. júl. 6. 07:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobbulást a kutyusnak. Mi volt: ciszta, vagy toklász gyulladás?
2009. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A daganat valamilyen tályog szúrástol keletkezett. Még mindig naponta kétszer kell kezelni a sebet, ami nyitott. Fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő krém, plusz algopirin, duomox. Állandóan tiszta kell hogy legyen a kötés.
2009. júl. 7. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!