Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi macskám mindig ilyen...

Sziámi macskám mindig ilyen hülye lesz?

Figyelt kérdés
Mikor idekerült, nem ugrott asztalra, nem mászott függönyre, nem vert le semmit. Most kb 10 hónapos, és fel az asztalra-le az asztalról, fut mintha megőrült volna :D Már egy csomó virágot levert és igen hiperaktív. Köze lehet, hogy ki lett miskárolva?

2012. febr. 22. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A sziámik híresek a lükeségükről, beszédességükről. Az enyémek ivartalanítás után higgadtak le kicsit, de még így is nagyon gyagyák. 10 hónaposan még benne van a kölyök korszakában, majd lelassul kicsit, de ne várj csodát :) Ettől szeretem ezt a fajtát, mindig vidámak :)
2012. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is szeretem, mert jókat lehet rajta röhögni :) de azon pl nem röhögtem tegnap, hogy tű lógott a szájából, a cérna meg már a gyomrában volt :S addig semmi baj nem volt, amíg nem ugrált az asztalokra. Én meg hiába csukogatom a szobaajtókat, ha más meg elfelejti becsukni...
2012. febr. 22. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
A miénkre is rájön az 5 perc és olyankor tiszta gyagya. Rohangál szekrény tetején, mindenhol. 1 éves, ivartalanított. Nem mondhatnál, hogy lehiggadt volna, de imádjuk. Főleg amikor nyújtja a mancsát, hogy vegyük fel :)
2012. febr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de anyu sziámija 17 éves és még mindig rá szokott jönni a dili. Igaz már csak olyan öregesen:)
2012. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egye fene, elfogadom így is :) legalább egyéniség :)
2012. febr. 22. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is őrült!Szokott üldözni már már félelmetes is főleg ha utol ér! nem cserélném el semmi pénzért!Ők nagyon aktív cicuk! És hálásak is!
2012. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az enyém is úgy tud nézni, hogy inkább elszaladok :)Este pedig dorombolva bújik be mellém az ágyba :)
2012. febr. 24. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!