Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortol ajanlatos ivartalanit...

Mikortol ajanlatos ivartalanitani a hazi kandurt?

Figyelt kérdés
En mindenhol azt olvastam,hogy 6-8 honapos koraban ajanlott elvinni,de most hivtam fel egy dokit es o azt mondta,hogy csak 1 ev utan kell....mert allitolag ha hamarabb mutik meg lehet h nem fejlodik ki valami..vagy valami ilyesmit mondott.Most akkor varjak meg 1 eves lesz (most 6 honapos) vagy kerdezzek meg mas allatorvost is???
2012. febr. 22. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A mi kandúrunk 7 hónaposan lett ivartalanítva, még is egészségesen vadászik a kertben és mindene jól kifejlődött.
2012. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyorsan keress eg másik orvost és vidd a macskát ivartalanítani.

Semmi nics ami fejlődne a második félévben, csak jelölni tanul meg verekedni és lányok után rohangálni.

2012. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok,koszi szepen
2012. febr. 22. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen alaptalan és elavult nézet. Sajnos a magyar állatorvosok nagy része nem halad a korral és még mindig ezt az elavult nézetet követi. Külföldön már egészen kicsi, kölyök macskákat ivartalanítanak, és csak előnye van, hátrány semmi. Ha megvárjátok az ivarérést az ivartalanítással akkor megvan az esélye annak hogy nem fog leszokni a jelölgetésről. Én a helyedben elvinném egy másik orvoshoz.
2012. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma beszeltem is egy masik dokival,az azt mondta h 5 honapos kora utan barmikor lehet,hat be is programaltam hozza holnap delutanra.:)ugyhogy holnap ilyenkor mar toketlen lesz a fiu :)

Koszi mindenkinek a kommenteket

2012. febr. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!