Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes hím macskát ivartalani...

Érdemes hím macskát ivartalanitani?

Figyelt kérdés
leginkább attól féltem, hogy a tüzelő időszakban alul marad egy harcban..

2012. febr. 10. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is kérdés. Nem vizel mindent össze és egy lány macska gazdát sem örvendeztet meg 4-6-8 kölyökkel, akiket ma már kb. képtelenség elajándékozni, mert annyi kiscica születik így. Ivartalanítsd! Ha összebunyózik egy másik macskával, ugyanúgy elpáholhatja, ha ivartalanítva van, ha nem. Legyél már felelősségteljesebb...
2012. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Nem csak hogy érdemes, felelős állattartóknak egyenesen kötelező.
2012. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicóm 1 éve van ivartalanítva, és azt látom, hogy egyáltalán nem harcias (az előző nem volt ivartalanítva, szinte minden nap megverve jött haza, és el is kapta az egyiktől a macska aids-et, ami 2 hét alatt végzett vele -- kezelés, infúzió ellenére). Azaz valóban a macsek érdeke is!

Sokáig vívódtam én is, nem akartam a természet rendjébe beleavatkozni, és meg is lett a "butaságom" eredménye.

2012. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen érdemes.
2012. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első válaszadónak teljesen igaza van!

De ha megnyugtat apámék ivartalanított kandúrja a környék réme volt hol őt verték el hol pedig ő vert el más macskát, hetekre tűnt el, többször megmérgezték és egyszer kiesett a negyedikről mikor egy galambért ugrott és mindent túlélt. Tavaly halt meg 19 évesen, de még ilyen öregen is lepofozta a farkaskutyát. Szóval macska függő nem lesz semmi gond, sokat kell vele játszani és nem szabad engedni, hogy elhízzon! Szóval vigyed el ivartalanítani nyugodtan!

2012. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elviszem ivartalanitani, mert tény, hogy jobb úgy.
2012. febr. 11. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!