Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól idomítható egy...

Mikortól idomítható egy macska komplikáltabb feladatokra? Pl szintetizátor "kezelése"?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
3 éves kortól. Valami egyszerűbbel érdemes kezdeni, egy TB303 vagy egy Virus sampler azért még nehéz elsőre, nem tudja csavargatni a potikat.
2009. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
szerintem fél éves kortól álljatok neki a dune 2000nek, aztán olyan egy-másfél éves kortól mehet a repülőgép szimulátor. előtte felesleges, mert nagyjából egy éves korára tanulja meg a számokat, meg angolul alap szinten olvasni. szintit csak a silvermistry macskák tudnak jól kezelni, mivel a többi fajta a falnak rohan a hülye gazdától.
2009. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
LOL:D Ezek a válaszok:D Hülye kérdésre, hülye válasz, de nagyon viccesek voltak:D
2009. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem, én konkrétan zongorázni szeretném megtanítani
2009. jún. 6. 15:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Macskusz Beethovenusz:D Nagyon jó. Mennyi hülye gazdi van:D
2009. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
menjetek a fenébe! Ha a patkányok idomíthatóak, akkor a macskák is.
2009. jún. 7. 15:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A macskák nem tudnak zongorázni, nem felel meg hozzá az ujjtávolságuk. Nálam félig meddig zongoráznak, ha a szekrény tetejéről ugranak le és nyitva a zongora akkor ráesnek a billentyűkre. Ez nem igényel szaktudást. Bocsi, hogy itt kérdezek, tudom, hogy nem illik, de hol láttál te patkányt zongorázni?
2009. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

patkányt nem, de macskát igen

youtube- nora cat piano

keress csak rá

2009. jún. 7. 23:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Te ez a cica csak játszik :):) Élvezi a zenét ezért nyomkodja, ilyet az enyémek is csinálnak néha, semmi rendkívüli nincs benne :) A háttérzenét pedig zongorázni tudó személy biztosítja. A cica játszik, nagyon aranyos, de láthatóan már kicsit mérges, bosszúságot okozott neki a zongora, érthetően is. Szerintem hagyd a cicát, ne zongoráztasd, az enyémeket a számítógépről nem tudom még lebeszélni :) Hagyd hadd csináljon azt, amit szeret :)
2009. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszarás ez a macska :) Természetesen nem idomítva van, csak rájött, ha nyomkodja, akkor jön a hang, aztán tetszik neki. Macskát egyébként sem lehet "idomítani", ilyesmire meg aztán főleg nem, vagy van neki "tehetsége" vagy nincs :)
2009. jún. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!