Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kertben (családi ház) tartott...

Kertben (családi ház) tartott macska mennyire szoktatható át lakásba?

Figyelt kérdés
Költözés miatt vált sajnos esedékessé, családi házba alkalmanként beengedett macskáról lenne szó, az új hely egy emeleti erkélyes 105 négyzetméteres belvárosi lakás. Tudom, hogy a dolog nagyban áll a macska természetén. 4 éves ivartalanított kandúr, nagyon hízelgő es nyugodt (sosem karmolt vagy harapott, pedig volt, hogy a szomszéd gyerek a farkánál fogva húzta ide-oda... persze kimentettük). Mire számíthatunk? Előre is köszi a véleményeket, esetleg személyes tapasztalatokat!
2012. febr. 22. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem még örülni is fog, hogy a meleg lakásban lehet, mikor ilyen hideg van kint.

Én úgy gondolom, hogy semmi baja nem lesz, és könnyen átszoktatható.


biztosan nagyon szép cica! :)

2012. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Anyirra amenyire értesz az állatokhoz de mivel itt irogatod a kérdést szerintem nem értesz hozzájuk. ugyhogy nem ajánlom. de meg lehet próbálni.
2012. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!