Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elmész otthonról azt hiszi...

Ha elmész otthonról azt hiszi a macska hogy örökre mész el? Vagy miért nyávog?

Figyelt kérdés

enyém kinti-benti macsek,mikor megyek el itthonról már jópárszáz métere vagyok,és látom hogy követ követ majd egyszer csak megáll és hallom hogy olyan keservesen nyávog a járdán,mer van neki egy ilyen tipikus nyávogása ha nem tetszik valami :D ilyenkor azt hiszi sosem jövök vissza?

amúgy annyira nagy imádat van közöttünk,volt már hogy aki látta mikor ölbe veszem hogy ilyent még nem látott,hogy felmászik nyakamig és szó szerint átkarol és mellkasomra hajtja a fejét,vagyis remélem ő is annyira szeret ahogy én őt :)


2012. febr. 21. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
De édes lehet! :) Azt nem tudom, mennyire gondolkodnak előre az állatok, lehet, hogy éppen akkor hiányzol neki, amikor elmész, és a nyávogással próbál visszahívni. :)
2012. febr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem azért a macskák is regaszkodnak valamennyire a gazdájukhoz, és olyan is van amelyik nagyon. Az én macskám is ilyen. Ha hazaérek boldogan nyávogva sprintel ha meglát, mászik a lábamra, dörgölődzik, meg követ mindenhová minimum egy fél óráig. Akkor is ha nem a kajálhatnék hajtsa. Mikor megyek el, ő is kisér egy darabig, figyel. Ha kocsival megyek akkor nem:)
2012. febr. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kutya hiszi azt, hogy örökre elmész, a cicának csak hiányzol : )

Nekem is volt egy ilyen nyakbamászós cicám, becsüld meg nagyon.

2012. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!