Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan űzzem el a macskát?...

Hogyan űzzem el a macskát? Egy vadidegen kandúr "odaszokott" hozzánk.

Figyelt kérdés

Van 3 macskánk, aranyosak kedvesek.

Ezek a szegények meg félnek tőle és engedik hogy az uralkodjon rajtuk. Mindent összeszarik, nem engedi őket enni. Elzavarom, de visszajön. Nem strázsálhatok ott minden pillanatban. Nem vagyok híve hogy megöljék csak menjen máshová. Van valami megoldás? Macskariasztót nem vehetek mert mi lesz szegény cicáimmal.


2012. febr. 23. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

"Elzavarom, de visszajön. Nem strázsálhatok ott minden pillanatban."


Kérdésedbe furmányosan belefoglaltad a választ.

Sajnos nem tudsz mit tenni, esetleg annyit, hogy házon belül eteted a macskákat és akkor nem tudja tőlük ellopni. Valamint remélem, ivartalanítottak a cicáid, különben nemsokára születik nálatok vagy 15, de akár még több (feltéve, ha mondjuk 3 macskádból 2 nőstény).

Ugye ivartalanítottak?

2012. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Tehetsz ki hirdetést, hogy találtál 1 cicát, aki keresi a gazdiját?
2012. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Vízipisztolyba tegyél ecetes vagy citromleves vizet, és fröcsköld le vele. Nem bírják a szagát, na meg a vizet se szeretik.
2012. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ivartalanítva vannak, mert már lettek volna kismacskák.
2012. febr. 23. 10:32
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
zárd ketrecbe
2012. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
10:02-es vagyok, aki leszavazott, igazán megindokolhatná, mi baja volt, illetve jöhet hasznos tanáccsal! Én nem írtam mérget, áramot, csapdát, semmit, ami kínzás, csak egy apró kellemetlenséget. Talán befogadja más. Vitesse el a sintérrel? Igazatok van, az sokkal humánusabb!
2012. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
felpontoztalak.
2012. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
a többit le
2012. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek +-ot nyomok aki veszi a fáradságot és hozzászól. Köszönöm.
2012. febr. 23. 14:18
 10/12 anonim válasza:
én azt csinálam meg etettem a kutyával.. (ki üldöztem a garázsból, és a kutyánk ott várta..de ezt mi sem tudtuk
2012. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!