Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor kezd el jelölni a...

Mikor kezd el jelölni a kandúr macska?

Figyelt kérdés
Szeretném ivartalanítani, azt olvastam, hogy ha még a jelölgetés előtt történik, akkor ivartalanítás után nem fog jelölni. Viszont ha már jelölget és úgy műtik meg, akkor ez a szokása utána is megmarad. Ez tényleg így van?
2012. febr. 13. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelölni fog, ha akar! Az enyémet kiskorában ivartalaníttattuk, de nála ez nem akadály!
2012. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D
2012. febr. 13. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:

A mi cicánk kb 2 hétig jelőlgetett,miután ivartalanítottuk.Próbáld meg elkerülni,ezt mert egész nap csak mostam utána.Azt hittük elmúlik.De két hét után meguntuk,és ivartalaníttatuk. Egyből azután,teljesen megszünt jelölgetése.Szerintem 2nap után,hogy jelölget vidd el.Túl korán sem jó,mert nem fejlődik ki neki eléggé.

A miénk kb 6 hónapos volt.

2012. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen, egyszer már elvittük, de még nem szállt le neki az egyik :D

de most már megvan mindkettő :D

már 6 hós elmúlt, amúgy kinti cica, csak télen bent vannak, sztem még nem jelöl, mert nem érzem rajta, viszont elég kanos már :D

2012. febr. 15. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint én!A mi cicánk egyáltalán nem volt büdi abban az időben sem.Sőt mi furcsa még a jelőlgetésének sem volt büdi szaga,csak onnan tudtuk,hogy nedves,és ha nagyon megszagoltam akkor lehetett enyhe szagot érezni.Na ne mintha azt szagolgattuk volna.De ha nem lett volna nedves egy két dolog,nem vettük volna észre. :-)
2012. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!