Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha beszeretném hoznia cicát a...

Ha beszeretném hoznia cicát a házba, akkor hogy tisztitsam meg? Lehet őket fürdetni, ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A mcska tiszta. Ne fürdesd, teljesen felesleges. Nekem is ki-be járnak a macskáim, nem szoktak koszt behozni. Annál jóval többet mosakszanak ők maguktól is.
2009. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém benti cica,és én fürdetem!:)Nem lesz tőle baja,és mások is fürdetik,akaknél benti a cica!!
2009. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell fürdetni, ha csak nem olyan helyen járt, hogy látszik rajta, hogy piszkos. (Akkor lavórban vagy csapban, langyos vízben, macskasamponnal lehet fürdetni, de ez nálunk kész tortúra, 10 év alatt 2-szer történt meg...)


Legfeljebb a talpait letörlöd egy tiszta, nedves ruhával.

2009. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém kinti cicc, de nem fürdetem, éltében egyszer fürdött eddig, mikor kb 4 hónapos korában behoztuk az utcáról( egyedül volt szegényke, ismerősöket kísért el valahonnan hosszú háztömbökön keresztül, hogy ő pedig valakié lesz...) Akkor rettenetesen büdös volt, kímélő samponnal megfürdettük, de ennyi. azóta egyszer egy hosszú pince-túrája után próbáltam, mert szállt belőle a por, de mintha lagalábbis forásban lévő vízbe mártogattam volna, úgy reagált, pedig langyos volt a víz...akkor egy jó nagy koszfoltot hagyott a lepedőn :/

Egyébként csak akkor "koszol" ha vedlik, vagyis minden csupa szőr, de semmi egyéb. Szóval ha egészséges, akkor rendesen mosakszik és tiszta. Azért ha tudod, pincébe ne engedd le, ha nem akarsz por és pókháló foltokat a bútorokon...

2009. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell fürdetni de ha mégis vigyáz hogy szeme füle ne kapjon vizet
2009. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!