Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rám maradt egy fajtatiszta...

Dizus kérdése:

Rám maradt egy fajtatiszta BRIT KÉK, nem ivartalanított 3éves nőstény cica. Elég sovány és bolha is van benne, de le lett frontline-ozva. Elvihető, ha érdekel valakit kérem írjon!?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menhelyeket, gazdikereső oldalakat keress fel, ott segítenek neki gazdát találni! Nem tudom hogy van ez, de a kutyáknál van fajtamentő. Lehet hogy a macskáknál is. Megpróbálhatod azt is.
2012. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a cicamentőknél próbálkoznék, mert még a végén egy lelketlen szaporítóhoz kerül (nagyon trükkösek), ahol aztán egész hátralevő életében egy kis ketrecben él és potyognak belőle a kölykök... Ha törzskönyves a cica, akkor meg elsőként a tenyésztőjének szólj (a cica "vezetékneve" a kennelnév, google kiadja a tenyészet honlapját), nagyon nagy valószínűséggel visszaveszi őt, és jó gazdához juttatja, vagy megtartja!
2012. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég valaki pont ilyen cicát keresett itt, keresd vissza...
2012. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó ÉN is szeretnék egy ilyen cicut!Imádom őket Én örökbe fogadnám! Már van 1perzsa-csincsilla cicám és 1sziámi cicóm de 1kék..még elférne kényelmesen!ha gondolod írj!
2012. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy most mindenféle ivartalanítási akció van, mielőtt bárkinek odaadnád ivartalanítsd, lábadozzon nálad. És utána kérjél segítséget a hirdetéshez. Úgy van ahogy mondják, ha egy lelketlen szaporítóhoz kerül akkor a cicának annyi :-(
2012. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van már gazdija?
2012. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!