Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S Szerintetek elfog...

S. O. S Szerintetek elfog szökni? (több lent)

Figyelt kérdés

Úgy 1-2 hónap múlva elfogunk költözni, a macskámat is viszem magammal és ott nem fog elszökni? Már 3éve velünk él (kandúr). 1hetet bent legyen a lakásba?(anyukám és a tesóm nem fogja engedni:S:( ).

Köszi előre is a válaszokat!


2012. márc. 1. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, oda megy ahol a gazdája van. Mutasd meg neki a helyet stb ... és ne ijedj meg ha netán pár napig nem látod, hisz új a környezet sok a felfedezni való. Meg ugye a párzási időszak.
2012. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Amikor pont költözünk és pont párzási időszak van akkor mi lesz?:S

2012. márc. 1. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem az enyém nem szökne el.Bár lehet,mert azt mondják a macska a helyhez a kutya Az emberhez ragaszkodik.
2012. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát mi társasból költöztünk ki kertesbe és imádja. Pont jókor költöztök!!melegben simán beilleszkedik.
2012. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 x) ***** válasza:

Attól függ.. sokat jár el csavarogni? Mert ha igen és szép nagy territóriuma van akkor elképzelhető hogy elbóklászik, vissza a régi helyre. Nekem volt egy macskám aki a költözés után is visszajárt a régi házunkhoz, mert azt a helyet ismerte, ott volt az ő területe. (Közben elfagyott a füle meg beteg lett..)

És egyáltalán nem számít mennyit tartod bezárva a lakásba. Vissza fog találni, ha akar. Ha esetleg eltűnne menj vissza a régi házatokhoz és hívogasd.

2012. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy ivartalanítva van e? Ha nincs, meg kéne műttetni, mert így elképzelhető, hogy a területen lévő kandúrok üldözni fogják, védendő a helyüket.
2012. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdéseket!:)

Tappancs a neve és kandúr, de már nincs meg tegnapóta nem jött elő (de még nem költöztünk el) szerintem elment szaporodni. Ha már meg van 3 éve csak nem fog elszökni tőlünk(remélem).

2012. márc. 2. 13:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Jah és nincs ivartalanítva.
2012. márc. 2. 13:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg lett a macskám.:) Elő jött.:D
2012. márc. 2. 17:19
 10/11 anonim válasza:
Még régebben az egyik ismerősöm Szegedre költözött Szerbiából (szüleitől), vitte a cicát is. A második napon megszökött és kb. 1 hónap múlva felhívták a lányt a szülei, hogy a cica hazaért Szerbiába!! :))))
2012. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!