Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem vigyáztok jobban...

Miért nem vigyáztok jobban kedvencetekre? Miért van sok házi cica, valamint kutya sok esetben az országúton?

Figyelt kérdés
15 éve vezetek, talán még egy békának se ártottam ez alatt az idő alatt az utakon. Ma reggel mégis baj történt, elütöttem egy gyönyörű perzsa cicát. Kérlek Titeket, jobban vigyázzatok rájuk. Annyira sajnálom.
2012. márc. 2. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyákat én se értem miért nem lehet otthon tartani az udvaron belül.Macskák más tészta azt nem tudod bezárni azok mennek állandóan.
2012. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy macskával nem lehet mit csinálni. :(

Szerencsére a mienk nem nagyon jár már el (nem csoda, hiszen idén már 14 éves), de régen ő is nagyon járkálós volt.

Még jó, hogy olyan környéken élünk, ahol azért nagyobb nyugalom van, mint egy országút mellett, de két másik macskánk nekünk is tűnt már el. (Mondjuk nem biztos, hogy autó ütötte el őket, más miatt is eltűnhettek. :()

2012. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sajnos a cicák mennek,ha dolguk van,sajnálom a cicát meg téged is,velem is előfordult már,hogy sötétben átmentem egy cicán,de már el volt ütve,ott feküdt az úton,aki elütötte,arra nem vette a fáradtságot,hogy levigye az útról..nagyon kellemetlen volt,remélem többet nem fordul elő,sem ez,sem az,hogy elütök valamilyen állatot..
2012. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Amikor életemben először elütöttem egy állatot (egy vadnyulat), végigbőgtem az utat hazáig, úgy sajnáltam. Azóta már 2x ütöttem el kutyát, mind a gazdi figyelmetlensége miatt... Nekem is vannak kutyáim, soha nem mennének ki az utcára póráz nélkül, számomra is érthetetlenek a felelőtlen állattartók... :( Próbáld meg túltenni magad rajta, sokkal nagyobb baj is történhetett volna, akár a te sérülésedet is okozva....
2012. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyákat könnyebb bent tartani.A macskát úgy lehet hogy 3 méter magas betonkerítéssel körbe venni a házat és minden kaput , rést úgy oldani meg hogy a macsek ne férjen ki.De ez lehetetlen , a másik megoldás hogy házban tartod a macskát.
2012. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a cicát nem lehet bent tartani, még 3 méteres kerítéssel sem! Sajnos én is vesztettem el így cicát pedig olyan helyen lakom ahol óránként elmegy egy autó.

De az is gond, hogy az emberek többsége úgy gondolja hogyha a macska kinn van akkor az kóbor, meg nem is tekintenek rá olyan háziállatként mint egy kutyára. Fel se fogják, hogy az a "kóbor büdös dög" egy idős ember egyetlen társa, egy kisgyerek legjobban szeretett játszó pajtása vagy egy család kiemelt tagja!

2012. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!